MMA PLFFFKonflikt na linii FFF – FAME MMA. Red do Wojtka Goli: Nie idź na wojnę ze mną chłopaku…

Konflikt na linii FFF – FAME MMA. Red do Wojtka Goli: Nie idź na wojnę ze mną chłopaku…

Foto: FFF MMA
Foto: FFF MMA

W ostatnim czasie w Polsce powstały dwie organizacji zajmujące się freak fightami. Wygląda na to, że konkurenci za sobą nie przepadają, gdyż kluczowe ich postaci krytycznie odnoszą się do “produktu” drugiej organizacji.

Przy okazji sobotniej gali FAME MMA 4 włodarz organizacji FAME MMA, Wojtek Gola w zapytany przez reportera portalu SportyWalki.org wyraził swoją opinię dotycząca pierwszej gali FFF MMA. Przypomnijmy, że odbyła się on 8 czerwca w Zielonej Górze. W walce wieczoru zobaczyliśmy wtedy Marcina Najmana i Pawła “Trybsona” Trybałę. Na początku gali pojawili się natomiast mniej znani młodzi zawodnicy.

“To miała być gala FFF MMA, gala typowa freakowa, a pierwsze trzy walki to były osoby zupełnie nieznane, osoby, które są zawodowcami. Tak więc nie mogę się wypowiadać w żaden sposób, bo to jakby nie o to chodziło. To osoby, które dały ciekawą walkę sportową. Ale gdybym ja chciał zobaczyć cie.kawą walkę sportową to obejrzałbym inne gale. I to chyba zupełnie nie o to chodziło. Obejrzałem całą galę. Pod względem produkcyjnym nie do końca przypadła mi do gustu. […] Na pewno na tej gali karta walk totalnie nie spełniła oczekiwań. Aczkolwiek oglądałem, trzymałem kciuki, jestem ciekawy jak będzie się rozwijać.”

Na krytykę względem swojej organizacji odpowiedział jednakże  będący jej twarzą Ernest Ivanda. Chorwacko-polski raper lepiej znany pod pseudonimem Red odniósł się do słów Goli w swoim wpisie na Instagramie.

@wojtekgola 3 raz atakujesz @fff_mma . Nie wiem dlaczego . Krytykujesz kartę walk : o gustach się nie rozmawia .masz prawo . Ale jak mówisz Ze nasza gala produkcyjnie była słaba . To prosze cie nie rób z siebie znawcy i popatrz najpierw na swoje dwie ostatnie gale :10tki błędów montażowych . Błędy z muzyka czy reżyserskie,amatorka jakbyś się nazywał szafa mma tv. Nie idź na wojnę ze mną chłopaku naprawdę moja rada . A ten pan reporter dziennikarz niech się nauczy mikrofon trzymać 😂😂😂bo ma asynchron buziowo rękowym
#fucku #fuckutoo

A jakie jest wasze zdanie na temat karty walk pierwszej gali FFF? Która z “freakowych” organizacji podobała wam się natomiast bardziej pod względem produkcyjnym?