MMA PLFAME MMAKonflikt na linii FAME MMA-Bonus BGC? “Poczułem się jak maszynka do robienia pieniędzy…”

Konflikt na linii FAME MMA-Bonus BGC? “Poczułem się jak maszynka do robienia pieniędzy…”

Czy to koniec przygody popularnego Bonusa BGC z organizacją FAME MMA? Pochodzący z Wrześni internetowy celebryta opublikował na facebooku niejasny wpis, w którym sugeruje opuszczenie zdobywającej coraz większą popularność polskiej organizacji.

Bonus BGC w swojej ostatniej walce w klatce FAME MMA zmierzył się z Marcinem Najmanem, z którym przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie. Mimo tego, zawodnik ten wciąż cieszy się wielką popularnością i kibice nadal oczekują jego kolejnych walk.

Choć Bonus BGC ciągle czeka na swoją pierwszą wygraną w karierze i z pewnością będzie miał kolejne propozycje od FAME MMA, to w mediach społecznościowych zasugerował opuszczenie szeregów polskiej organizacji produkującej gale z walkami celebrytów:

“Ostatnie zdjęcie w koszulce Fame MMA . Każdy ma w życiu jakieś cele , część z nich już zrealizowałem, idę teraz krok dalej . Co przyniesie jutro tego tak naprawdę nikt nie wie . Nie szukałem nigdy atencji i szukał nie będę nadal . Jestem sobą i taki pozostanę . Traktowałem Fame jak rodzinę więc wszystkie nieścisłości zachowam dla siebie . W ostatnim czasie poczułem się jak maszynka do robienia pieniędzy a ja jestem charakterny chłopak i swoje zasady mam. Wiem że mam najlepszych kibiców w Polsce i ludzi którzy zawsze mi pomogą ❤️. To nowe początki czegoś nowego 👊 Lecimy dalej na sportowo 💪 Więcej info niebawem . Z fartem mordeczki 💯🇵🇱”

Ostatnie zdjęcie w koszulce Fame MMA . Każdy ma w życiu jakieś cele , część z nich już zrealizowałem, idę teraz krok…

Opublikowany przez BONUS BGC Niedziela, 10 listopada 2019

Jak myślicie – jaka teraz czeka przyszłość Bonusa BGC?