MMA PLFENKonflikt między FEN a Kamilem Gniadkiem. Zawodnik nie dostał zgody na walkę na KSW 60!

Konflikt między FEN a Kamilem Gniadkiem. Zawodnik nie dostał zgody na walkę na KSW 60!

Foto: Facebook/ Kamil Gniadek

Narasta konflikt między organizacją FEN a Kamilem Gniadkiem. Jeden z czołowych zawodników wagi półśredniej w kraju mógł wystąpić na nadchodzącej gali KSW 60, ale… nie uzyskał takiej zgody od FEN-u, który podpiera się zapisami kontraktowymi.

Gniadek był jedną z opcji dla Aleksandara Ilica na zastępstwo za kontuzjowanego Tomasza Jakubca na nadchodzącej gali KSW 60. Polak jednak w Federacji KSW nie wystąpi.

Konflikt między FEN a Kamilem Gniadkiem. Zawodnik nie dostał zgody na walkę na KSW 60!

Wszystko przez konflikt prawny między zawodnikiem a jego aktualnym pracodawcą – organizacją Fight Exclusive Night. W mediach społecznościowych byliśmy świadkami wymiany zdań między prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem a samym zawodnikiem. Ta wymiana zdań pokazała nam jak bardzo różni się zdanie zawodnika od zdania organizacji na temat obowiązującego strony kontraktu.

Dyskusję zamieszczamy poniżej:

Kamil Gniadek ostatnią walkę stoczył w styczniu 2020 roku. Na gali FEN 27 poddał w pierwszej rundzie Michała Balcerczaka. Od tamtej pory zawodnik ten nie wystąpił ani razu, a traci najlepszy czas dla zawodnika MMA, bowiem ma dopiero 26 lat.

Zobacz także:

Conor McGregor wkurzony na pomówienia Poiriera! “Ty piep**ny wieśniaku, walka odwołana!”

Conor McGregor mocno wkurzony na pomówienia Dustina Poiriera. Przypominamy, że chodzi o rzekomą darowiznę w kwocie 500 tys. dolarów na fundację, której założycielem jest “Diament”.

Rose Namajunas przed UFC 261 wywołała polityczną burzę! Poszło o pochodzenie jej rywalki

Wygląda na to, że Rose Namajunas przed nadchodzącą galą UFC 261 wywołała polityczną burzę! O wypowiedzi Amerykanki mówi teraz cała, sportowa część kraju. O co dokładnie poszło?

Następne naloty policji! Tym razem przerwano trening na świeżym powietrzu! [WIDEO]

Są to naprawdę dziwne czasy! Z jednej strony jesteśmy nawoływani do aktywności fizycznej, a z drugiej jest to nam utrudniane. Do następnej takiej sytuacji doszło w Białymstoku. Był to trening na świeżym powietrzu…

Cormier i Cruz pod wrażeniem umiejętności Gamrota: Widzieliśmy to u Khabiba!

Tego potrzebował Mateusz Gamrot (18-1). 30-latek w sobotę odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Nie brakowało osób w środowisku MMA, które były pod wrażeniem występu naszego reprezentanta.