MMA PLArchiwumKSWKonflikt Bedorfa i Kity trwa w najlepsze: “To jest prymitywne, puste i słabe…”

Konflikt Bedorfa i Kity trwa w najlepsze: “To jest prymitywne, puste i słabe…”

Konflikt gwiazd wagi ciężkiej KSW Karola Bedorfa i Michała Kity trwa w najlepsze! Właśnie otrzymaliśmy kolejną część wymiany medialnej między byłym mistrzem, a ostatnim pretendentem do tytułu mistrzowskiego królewskiej dywizji wagowej KSW.

Konflikt Bedorfa i Kity

O niechęci obu zawodników do siebie pisaliśmy już na łamach MMA.PL niejednokrotnie. Konflikt ten jednak się zaognił po ostatniej porażce Michała Kity z obecnym mistrzem wagi ciężkiej KSW Philem De Friesem. Polak przegrał z Brytyjczykiem w walce wieczoru gali KSW 57 przez TKO w drugiej rundzie.

Konflikt Bedorfa i Kity trwa w najlepsze: “To jest prymitywne, puste i słabe…”

Teraz otrzymaliśmy kolejną wymianę słów w mediach społecznościowych obu stron tego konfliktu.

Najpierw swój atak wypuścił Karol Bedorf:

Michał Kita – do Ciebie kieruję moją wypowiedź. Nie jesteś ani nigdy nie byłeś moim idolem którego chciałbym naśladować, ani kolegą z którym zjem kiedykolwiek lunch, ani managerem który cokolwiek w moim życiu zmienia lub negocjuje. Twoje występy w KSW wyglądają tak, że ciągle przegrywasz… a wciąż domagasz się pieniędzy oraz walk z najlepszymi, pomimo że zamykasz stawkę wagi ciężkiej KSW na końcu, na samym dnie. To jest prymitywne, puste i słabe gdy swoimi wypowiedziami pokazujesz, że jako 40 latek, nie masz nic interesującego i wartościowego do przekazania kibicom oraz młodemu pokoleniu.

Widać bardzo po Tobie, że masz kompleksy, pretensje i żal do całego Świata, że tobie nie wyszło… Czasami tak bywa Michaś więc pogódź się z tym, że zostałeś złamany już dawno temu a ta „rysa na szkle” nigdy nie zniknie. Z drugiej strony jako zawodowy sportowiec rozumiem, że jesteś głodny rewanżu z kimś z kim w przeszłości przegrałeś, rozumiem to.Dlatego w tym momencie po raz pierwszy po słynnej Twojej porażce ze mną na KSW 33 przez knockout, otwieram temat rewanżu !

Mój Sztab przystępuje do rozmów nad ponownym starciem : Bedorf vs Kita .Z braku szacunku do twojego zachowania, wypowiedzi i do ciebie pamiętaj, że nie ty będziesz decydował o tym kiedy będziemy walczyć, tylko mój sztab i KSW o tym zadecyduje.

Ze sportowym pozdrowieniem dla kibiców KSW, Karol Bedorf.

Michał Kita – do Ciebie kieruję moją wypowiedź. Nie jesteś ani nigdy nie byłeś moim idolem którego chciałbym…

Posted by Karol Bedorf on Monday, December 21, 2020

Na odpowiedź Michała Kity nie musieliśmy czekać nawet godziny. Oto, co na te słowa Karola Bedorfa napisał “Masakra”:

“Karol Bedorf – zostałem już kiedyś “wróżbitą” i przewidziałem wypadnięcie twoje z walki rewanżowej na KSW 39 (ponoć pierwszy raz wyrażasz zgodę na rewanż 🤦‍♂️🤣🤣🤣)!!!
Teraz poraz kolejny to zrobię – postawisz KSW warunki💵 z kosmosu, żeby nie udało się dogadać (bo dobrze wiesz że przegrasz w 1 rundzie!!! 🤷‍♂️)
Ale nadzieja umiera ostatnia, więc trzymam kciuki za wasze rozmowy…
KSW Let’s do it!!!”

Karol Bedorf – zostałem już kiedyś "wróżbitą" i przewidziałem wypadnięcie twoje z walki rewanżowej na KSW 39 (ponoć…

Posted by Michal "Masakra" Kita on Tuesday, December 22, 2020

Wygląda więc na to, że niedługo doczekamy się rewanżowego starcia między Karolem Bedorfem a Michałem Kitą. Jak myślicie, na której gali Federacja KSW zaplanuje ten pojedynek i czy obie strony ostatecznie dogadają się co do warunków tej konfrontacji?

Zobacz także:

Mocne słowa Karola Bedorfa po walce Kity: No niezłe masz te pi*dy…

Karol Bedorf (15-5) postanowił zareagować w mediach społecznościowych po walce wieczoru KSW 57. Doświadczony Michał Kita (20-12-1) stanął przed szansą mistrzowską. Polak musiał uznać wyższość Philipa De Friesa (19-6). Brytyjczyk po raz czwarty udanie obronił tytuł w wadze ciężkiej.

Michał Kita łypie do Grabowskiego i Bedorfa: Wielcy fajterzy wagi ciężkiej, którzy chcą dostać kwiatuszki

Czołowy zawodnik wagi ciężkiej KSW, Michał Kita łypie do Damiana Grabowskiego i Karola Bedorfa. “Masakra” to najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego królewskiej dywizji wagowej, który wypowiedział się na temat dwóch innych wielkich zawodników wagi ciężkiej w Polsce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis