MMA PLMMA-VIPKonferencja przed MMA-VIP 2 – jak oglądać w PPV?

Konferencja przed MMA-VIP 2 – jak oglądać w PPV?

Foto: MMA-VIP

18 czerwca odbędzie się gala MMA-VIP 2, czyli wydarzenie organizowane przez Marcina Najmana. Z kolei już w najbliższy piątek 7 maja czeka nas pierwsza konferencja przed tą galą.

W walce wieczoru MMA-VIP 2, Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień skrzyżuje rękawice z Szymonem Komandosem, znanym w środowisku jako “Syntol” czy “Król Syntolu”. Wkrótce poznamy też rywala dla Krystiana Pudzianowskiego. Na gali zobaczymy zobaczymy też choćby starcie Żuroma z Antykonfidentem czy powrót do klatki po dłuższej przerwie Adama Oknińskiego.

Podczas zbliżającej się konferencji poznamy kolejnych bohaterów gali.

Oficjalny trailer konferencji prasowej przed MMA-VIP 2:

Konferencja przed MMA-VIP 2 – jak oglądać w PPV?

Konferencja prasowa transmitowana będzie w systemie PPV w cenie 9,95 zł. Dostępny jest takżę pakiet dwóch tranmisji tj. konferencji i samej gali. Taki zestaw kosztuje 32,95 zł.

Dostęp do konferencji można zakupić na stronie beecast.tv. Płatności można dokonać za pomocą przelewu bankowego, kartą płatniczą BLIK-iem lub za pośrednictwem PayPala.

Aktualna karta walk MMA-VIP 2:

Złotówa vs. Syntol
Młody Pudzian vs. TBA
Żurom vs. Antykonfident
Tomasz Chic vs. TBA
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Mazur
Adam Okniński vs. TBA
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Psychotrop vs. Detailer
K. Zieliński vs. TBA

Zobacz także:

Michalczewski dostał propozycję, aby wrócić na ring! Na stole miały pojawić się wielkie pieniądze! Zaskoczeni?

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) w rozmowie z TVP Sport zdradził, że dostał propozycję powrotu na ring! Były mistrz świata zaproponował zaporową cenę, a następnie postanowił zejść ze swoich dużych oczekiwań pieniężnych!

Ewelina Woźniak: Małe zainteresowanie mną może wynika z tego, że nie byłam dziennikarką?

Jedna z najlepszych obecnie zawodniczek wagi słomkowej w Polsce Ewelina Woźniak była gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie opowiadała o swojej ostatniej efektownej wygranej oraz popularności, jaką przynoszą jej występy w MMA.