MMA PLPrime Show MMAKonferencja przed galą PRIME ZADYMA już dzisiaj! Oficjalny teaser [WIDEO]

Konferencja przed galą PRIME ZADYMA już dzisiaj! Oficjalny teaser [WIDEO]

Już dzisiaj odbędzie się konferencja przed historyczną, pierwszą galą organizacji PRIME SHOW MMA, podtytuł gali to ZADYMA. Nie bez powodu. W walce wieczoru zmierzy się dwóch niedawnych króli Youtube’a – Kruszwil i Kamerzysta. Obaj mają do wyjaśnienia stare zatargi i najlepiej, żeby to zrobili na sportowych zasadach w klatce.

Kamerzysta

Kolejną walką ogłoszoną przez organizację jest starcie dwóch weteranów freakowych organizacji – Dawida Ambro i Adriana Ciosa. Obaj nie przebierają w słowach, szczególnie ten drugi. Konflikt narasta coraz mocniej, a jego ujście będzie miało miejsca na dzisiejszej konferencji.

Dymy!

Nie darzą się sympatią również walczący w starciu Dawida z Goliatem – Ztrolowany i Hecman. Pogromca Łazarskiego Gladiatora, będzie chciał zmazać plamę z ostatniej walki. Jego rywal będzie mocnym wyzwaniem, bowiem 170-kilowy Hecman będzie dążył do urwania mu głowy. Różnica w ich wadze na dzień dzisiejszy wynosi 60 kg!

Dzisiejszą konferencję będziecie mogli oglądnąć od godziny 18:00 [TUTAJ]

Do tej pory potwierdzono udział w gali również Mateusza Murańskiego oraz Jasia Kapeli. Ich przeciwników oraz innych walczących poznamy już na dzisiejszej konferencji. Zdradzimy również datę oraz miejsce gali. Podczas wydarzenia będzie też kilka innych niespodzianek, które dla wielu będą dużym zaskoczeniem.

Transmisja konferencji odbędzie się na kanale Youtube organizacji, na którym już pojawił się teaser zapowiadający wydarzenie.

Aktualna karta walk:

Kruszwil vs Kamerzysta
Muran vs TBA
Ztrolowany vs Hecman
Jaś Kapela vs TBA
Dawid Ambro vs Adrian Cios

Zobacz także:

Jacek Murański ogląda i komentuje walki Marcina Najmana! [WIDEO] Widzieliście?

Takiego materiału jeszcze nie było! Jacek Murański ogląda walki Marcina Najmana i na bieżąco komentuje. Niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do wyczekiwanego starcia ”Murana” z ”El Testosteronem”.

Erko Jun: Miałem walczyć na FAME MMA już w zeszłym roku! Zaskoczeni?

Już długi czas nie widzieliśmy Erko Juna w klatce organizacji KSW. Bośniak toczy walki poza Polską, jednak o jego następnym pojedynku w Konfrontacji Sztuk Walki jest głęboka cisza. Jak się okazuje, 31-latek miał niedawno wystąpić na jednej z gal FAME MMA. “Chciałbym zawalczyć w FAME” – mówi sam zainteresowany o ewentualnym angażu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis