Konferencja prasowa z udziałem Khabiba Nurmagomedova i Dustina Poiriera na żywo od 16:00 na MMA.pl [WIDEO]

Foto: UFC
Foto: UFC

Już dziś w Londynie obędzie się pierwsza konferencja prasowa z udziałem bohaterów walki wieczoru gali UFC 242 – Khabiba Nurmagomedova (27-0) i Dustina Poiriera (25-5, 1 N/C).

Gala ta będzie mieć miejsce 7 września w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Oprócz mistrza wagi lekkiej wystąpią  tam również inni zawodnicy z Dagestanu jak choćby Islam Makhachev (17-1) czy Shamil Abdurakhimov (20-4).

Walka między Nurmagomedovem a Poirierem będzie pojedynkiem unifikacyjnym. “Dagestański Orzeł” zdobył właściwy pas w kwietniu ubiegłego roku, gdy na UFC 223 pokonał na punkty Ala Iaquintę (14-5-1). Tytuł obronił w najbardziej “kasowym” pojedynku w historii UFC, czyli starciu z Conorem McGregorem (21-4) na UFC 229. W związku z zawieszeniem Dagestańczyka zorganizowano walkę o pas tymczasowy. Poirier zdobył go w kwietniu tego roku na gali UFC 236 w Atlancie. Jednogłośną decyzją sędziowską pokonał mistrza wagi piórkowej Maxa Hollowaya (20-4).

Początek konferencji o godz. 16:00 czasu polskiego.

Khabib Nurmagomedov and Dustin Poirier LIVE in London! Watch the #UFC242 press conference here tomorrow!

Opublikowany przez UFC Wtorek, 11 czerwca 2019

Konferencja prasowa będzie transmitowana na profilu organizacji UFC na Facebooku oraz na kanale organizacji w sewisie YouTube.