MMA PLEFM SHOWKonferencja prasowa przed EFM SHOW 2 na żywo od 18:00 [WIDEO]

Konferencja prasowa przed EFM SHOW 2 na żywo od 18:00 [WIDEO]

Foto: EFM Show

11 września w Sofii odbędzie się gala EFM Show 2. Już dziś zaś czeka nas konferencja prasowa, w której udział wezmą m.in. największe gwiazdy tego wydarzenia.

Na konferencji pojawi się m.in. bohater walki wieczoru, czyli Michał Materla (29-8). Przypomnijmy, że rywalem byłego mistrza KSW będzie doświadczony Francuz Moise Rimbon (25-13-3).

Pojawi się też znany ze swojego trash talku Norman Parke (28-7-1, 1 N/C). Zawodnik z Irlandii Północnej, który w swojej karierze walczył choćby dla UFC, KSW i… FAME MMA zmierzy się we wrześniu z przedstawicielem gospodarzy Vladislavem Kanchevem (11-6-2).

Ponadto uczestnikami konferencji będą też Adam Soldaev oraz Denis “Bad Boy” Załęcki.

Podczas konferencji organizacja ogłosi kolejne zestawienia. W tym zakresie zapowiada niespodzianki.

Konferencja rozpocznie się o godz. 18:00 i transmitowana będzie m.in. na kanale MMAPLtv w serwisie YouTube (transmisja dostępna poniżej).

Konferencja prasowa przed EFM SHOW 2:

Zobacz także:

Marcin Wrzosek o walce wieczoru FAME MMA 11: Fajniej byłoby, gdybym to ja walczył! Kto byłby lepszą opcją – Mańkowski czy Wrzosek?

Marcin Wrzosek (14-7) był obecny podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 11. ”Polish Zombie” skomentował ogłoszoną walkę wieczoru, która zaskoczyła wielu. Borys Mańkowski stoczy drugą walkę z Normanem Parke. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.

PFL 2021 #8 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison i były zawodnik KSW w finale [WIDEO]

Za nami druga już gala fazy play-off tegorocznego sezonu PFL. Tym razem do walk o milion dolarów zbliżyli się zawodnicy wagi ciężkiej oraz zawodniczki kategorii lekkiej.