MMA PLCiekawostkiKonfederacja wspiera klub Aligatores! Na konferencji w sejmie pojawił się m.in. Marcin Tybura [WIDEO]

Konfederacja wspiera klub Aligatores! Na konferencji w sejmie pojawił się m.in. Marcin Tybura [WIDEO]

Foto: Instagram/ Aligatores

Konfederacja wspiera klub Aligatores! W sejmie odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli m.in. właściciel klubu Kamil Umiński oraz zawodnik UFC Marcin Tybura. Chodzi o pokazanie sprzeciwu wobec działań policji, która z uwagi na trwający lockdown uniemożliwia prowadzenie zajęć w klubie mieszanych sztuk walki.

O sprawie pisaliśmy już niejednokrotnie na łamach MMA.PL.

W sieci znajduje się nagranie, na którym widać interwencję policji w warszawskim klubie. Ta powtarza się bardzo często, o czym poinformował sam klub Aligatores w swoich mediach społecznościowych.

Konfederacja wspiera klub Aligatores! Na konferencji w sejmie pojawił się m.in. Marcin Tybura [WIDEO]

Z pomocą sportowcom próbuje przyjść Konfederacja, która zorganizowała specjalną konferencję w sprawie klubu Aligatores. Udział w niej wzięli między innymi Kamil Umiński i Marcin Tybura oraz politycy Konfederacji: Konrad Berkowicz i Jacek Wilk.

Zapis konferencji zamieszczamy poniżej:

Zobacz także:

Jak oglądać KSW 60 w Internecie?

Już 24 kwietnia odejdzie się kolejna organizacja Federacji KSW. W rozpisce znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie i kilka innych interesujących zestawień.

Polak zdobędzie medal na młodzieżowych mistrzostwach świata! Łzy i emocje podczas dedykacji!

W dniach 10-24 kwietnia w Kielcach rozegrane są młodzieżowe mistrzostwa świata. To już pewne Jakub Straszewski walczący w kategorii 91 kilogramów zapewni naszej reprezentacji medal.

Najman opublikował kartę walk MMA VIP 2! Powrót Adama Oknińskiego, jest Żurom, Antykonfident i Pudzian!

Marcin Najman opublikował kartę walk najbliższej gali MMA VIP 2. Będzie to druga gala mieszanych sztuk walki organizowana przez “El Testosterona”.