MMA PLBoksKomisja Sportowa zabrania staredownu między Wilderem a Furym, reaguje Conor McGregor!

Komisja Sportowa zabrania staredownu między Wilderem a Furym, reaguje Conor McGregor!

Gwiazda UFC Conor McGregor (22-4) nie zgadza się z decyzją Komisji Sportowej stanu Nevada (NSAC), która nałożyła zakaz staredownu między Deontayem Wilderem a Tysonem Furym po ich oficjalnym ważeniu przed sobotnią walką w Las Vegas.

Wilder i Fury nie będą mogli spojrzeć sobie twarzą w twarz po oficjalnym ważeniu, które zaplanowano na dzisiaj. Decyzja NSAC podyktowana jest tym, jak Wilder i Fury stanęli na przeciwko siebie po ostatniej konferencji prasowej, zaczęli się przesychać najpierw słownie, a potem doszło do przepychanek fizycznych.

NSAC nie chce doprowadzić do podobnych sytuacji po oficjalnym ważeniu pięściarzy przed sobotnią walką o pas mistrzowski wagi ciężkiej WBC.

Do zakazu odniósł się między innymi Conor McGregor, który znany jest z tego, że staredowny z jego udziałem przykuwają uwagę ogromnej ilości fanów. Irlandczyk zaapelował o to, by Komisja Sportowa stanu Nevada pozwoliła na ten ostatni staredown między pięściarzami:

“Chłopaki, spokojnie, zrelaksujcie się.

Komisjo – jesteś jedną z najlepszych komisji, bez banów, bez żadnych ograniczeń, radzicie sobie dobrze z nieprzewidywalnymi wydarzeniami. Umieśćcie tych dwóch facetów na przeciwko siebie. Bezpieczeństwo na scenie, ale niech spojrzą sobie w twarz po raz ostatni.

Ostatnie spojrzenie, zanim to naprawdę zacznie się pierdolić!”