MMA PLMurańskiKolejny zawodowiec chętny na pojedynek z Murańskim: Jak się zepnę to z dwoma na raz mogę zawalczyć! 

Kolejny zawodowiec chętny na pojedynek z Murańskim: Jak się zepnę to z dwoma na raz mogę zawalczyć! 

Najpierw Mateusz Murański, a teraz Jacek! Tak kolejny zawodowiec w mediach społecznościowych nawołuje do takiego potencjalnego starcia. Trzeba przyznać, że coraz więcej zawodowców liczy na pojedynki z freakami.

Murański

”Muran” niespodziewanie został ogłoszony podczas wczorajszej konferencji prasowej. Jacek Murański wchodzi w zastępstwo za kontuzjowanego syna. Będzie to jedna z głównych walk sobotniej gali FAME MMA 12, która odbędzie się w Ergo Arenie. Będą to wyjątkowe zasady! Klatka 3×3, a dodatkowo legalne będą uderzenia łokciem.

Kurek: Mogę z nim walczyć ze swoim chorym kręgosłupem!

Adrian Kurek (7-4) to kolejny zawodowiec, który chętnie zmierzy się z Mateuszem bądź Jackiem Murańskim.

Niech nie ściemnia, ja mogę z nim walczyć ze swoim chorym kręgosłupem, a on tu ściemnia rękę. Niech się nie ośmiesza, wielki zawodnik nie boi się i się nie chwalę żadnymi kontuzjami (..) Bo Murańskie robią szum wokół siebie na tyle ich stać nic więcej, a nadają się obydwa do tarcia chrzanu. Chętnie z jednym i drugim mogę zawalczyć na każdych zasadach i każdej federacji, a jak się zepnę to z dwoma na raz mogę zawalczyć.

Zobacz także:

Załęcki ostro o Kwiecińskim: Jak go złapię to nagram jak przeprasza i wrzucę w internet! [WIDEO] Co wy na to?

Denis “Bad Boy” Załęcki to znana wszystkim osoba. Dał nam się poznać w federacji Wotore, później zawitał w Gromdzie, a następnie sam utworzył swą federację – The War. Denis jest znany z tego, że nie przebiera w słowach i jak mu się coś nie podoba to otwarcie o tym mówi. Miał już jakieś tarcia z Normanem Parke, który zarzucał mu nadmiar sterydów. Jednak tam dało się wyczuć wytonowanie i zwykłą chęć sprawdzenia się. W sprawie z Alanem jest inaczej. Gołym okiem widoczny jest konflikt i realna nienawiść.

Norman Parke wspomina o końcówce kontraktu z KSW! Najman będzie następnym pracodawcą?

Norman Parke to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w środowisku sportów walki. Parke aktualnie ma wiążący kontrakt z federacją KSW, jednak miał już dwa wyskoki do Fame MMA. Jak sam zapowiedział w mediach, kontrakt kończy się w grudniu i szuka nowego pracodawcy, a dziś zamieścił wymowne zdjęcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis