MMA PLUFCKolejny zawodnik chce walczyć z Justinem Gaethje! Mateusz Gamrot ma konkurencję!

Kolejny zawodnik chce walczyć z Justinem Gaethje! Mateusz Gamrot ma konkurencję!

Już nie tylko Mateusz Gamrot nawołuje do walki z Jusinem Gaethje. Rafael Fiziev, który w ubiegłą sobotę rozprawił się z Rafaelem dos Anjosem również wyzwał Amerykanina na pojedynek. Istnieje jednak sposób, który może pogodzić Polaka i Kazacha.

Kolejny zawodnik chce walczyć z Justinem Gaethje! Mateusz Gamrot ma konkurencję!
Foto: UFC

Fiziev na ostatniej gali UFC mierzył się z byłym mistrzem organizacji Rafaelem dos Anjosem i pokonał go przez nokaut w piątej rundzie. Kazach po zwycięstwie dokonał tego samego, co Mateusz Gamrot po wygranej nad Tsarukyanem, czyli wyzwał na pojedynek Justina Gaethje.

Chcę bić się z Gaethje! Gaethje, jeśli chcesz walczyć z kolejnym blondynem to zróbmy to, sprawdźmy kto jest najlepszy. To dla mnie dobry pojedynek i dla ciebie również. Jeśli jesteś gotowy, nie boisz się, to nie pier*ol i robimy to!

– wykrzyczał po wygranej Rafael Fiziev.

Reprezentant Kazachstanu dzięki zwycięstwu wskoczył na siódmą pozycję, wyprzedzając m.in. przegranego dos Anjosa oraz Mateusza Gamrota. Polak w obecnym zestawieniu spadał z ósmego miejsca na dziesiąte.

Mateusz Gamrot vs Rafael Fiziev na UFC?

Nie obyło się jednak bez gratulacji ze strony byłego podwójnego mistrza KSW. “Gamer” na Twitterze pochwalił Fizieva.

Gratulacje Rafael, świetny występ i wygrana!

– napisał polski wojownik.

Obaj chcą walki z Gaethje, zajmując podobne miejsca w rankingu UFC. Niewykluczone, że matchmakerzy amerykańskiej organizacji zestawią “Gamera” oraz Kazacha w ich kolejnym pojedynku. Wówczas mieliby podobne przerwy od ostatnich walk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis