MMA PLWotoreKolejny transfer z King Of The Streets do WOTORE! Paweł “Venom” Kubielas w turnieju [WIDEO Z WALKI]

Kolejny transfer z King Of The Streets do WOTORE! Paweł “Venom” Kubielas w turnieju [WIDEO Z WALKI]

Już za niecały miesiąc WOTORE 5, które odbędzie się w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. 29 kwietnia zawalczą ze sobą m.in. Marcin Wrzosek z Vaso Bakoceivcem i Bartosz Batra z Michałem “Matrixem” Królikiem. Poza SuperFightami odbędzie się ośmioosobowy turniej, do którego dołączył Paweł “Venom” Kubielas.

Venom WOTORE 5
Foto: WOTORE

Zawodnik z Oświęcimia przygodę ze sportami walki zaczął od zapasów w klubie Bastion w Tychach. Jego największe osiągnięcie to złoty medal w mistrzostwach Polski “MMA CONTACT GRAPPLING” z 2011 w kategorii 77kg. W swojej karierze stoczył jedną walkę zawodową, trzy walki amatorskie, jedną na gołe pięści i niezliczoną ilość walk chuligańskich. 

Walka “Venoma” w King Of The Streets:

Main eventem gali WOTORE 5 będzie starcie Vaso Bakocevica – pochodzącego z Czarnogóry ex zawodnika takich federacji jak Bellator MMA, KSW czy FEN, z Marcinem Wrzoskiem, czyli jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce, który walczył między innymi w Cage Warriors, FEN, KSW (w latach 2016-2017 międzynarodowy mistrz w wadze piórkowej) oraz UFC.

Co-main event WOTORE 5 to starcie Bartosza Batry z Michałem “Matrixem” Królikiem. Będzie to drugie starcie zawodników w walce na gołe pięści. Pierwszą z nich wygrał  “Matrix” jednogłośną decyzją sędziów.

WOTORE 5 – “KrwawySpektakl” – 29 kwietnia – Gdański Teatr Szekspirowski
Bilety – https://tnij.ga/mdJuI

Zobacz także:

Piotr Szeliga ostro o Parke: Zrobię wszystko żeby zgasić go jak peta! Widzieliście?

Tu jest mocna spina! Piotr Szeliga ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Normanie Parke, z którym zmierzy się podczas FAME MMA 14 w Krakowie. ”Szeli” jest pewny siebie. Już dziś podczas konferencji dojdzie do słownej konfrontacji.

Kamil Gniadek do oburzonych zarobkami freaków: Nikt nam przecież nie zabronił prowadzić własnych Instagramów! Co wy na to?

Kamil Gniadek to jeden z szeroko pojętej czołówki zawodników wagi półśredniej w Polsce, który ostatnio walczył dla organizacji FEN. Gniadek jest też otwarty na świat freaków, którzy coraz lepiej radzi sobie w świecie mieszanych sztuk walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis