Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksKolejny Polak stoczy ważny pojedynek w boksie! Walka z Birmingham na żywo w TVP Sport!

Kolejny Polak stoczy ważny pojedynek w boksie! Walka z Birmingham na żywo w TVP Sport!

Mamy świetną wiadomość! Już szóstego maja nasz reprezentant Paweł Stępień (18-0-1, 12 KO) stoczy bardzo ważny pojedynek w Anglii. Jak się okazuje walka Polaka będzie transmitowana na żywo w telewizji TVP Sport.

Stępień

Przypomnijmy, że jest to druga próba, bowiem Stępień miał już w tym roku stoczyć ważny pojedynek na wyspach. 32-latek jedenastego marca w Liverpoolu miał zmierzyć się z Callumem Smithem (29-1, 21 KO), ale wszystko zakończyło się fiaskiem.

32-latek w poprzednim roku stoczył dwie walki. Paweł na dystansie 8-rund na punkty pokonał Iago Kiziria z Gruzji oraz Ezequiela Osvaldo Maderna z Argentyny.

Duża walka Polaka!

To będzie największy test w dotychczasowej karierze Pawła Stępnia (18-0-1, 12 KO). Nasz reprezentant szóstego maja wystąpi w Birmingham, gdzie czeka go nie lada wyzwanie w postaci niepokonanego Joshuy Buatsiego (16-0, 13 KO).

Mamy świetną wiadomość. Jak się okazuje galę i tym samym walkę Biało-Czerwonego pokaże telewizja TVP Sport.

30-latek to przede wszystkim brązowy medalista wagi półciężkiej na Igrzyskach Olimpijskich 2016 roku w Rio De Janeiro. Joshua w 2019 roku zdobył również tytuł mistrza brytyjskiej wagi półciężkiej.

Zobacz także:

Największa wypłata w karierze! Wiemy ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata WBC! Widzieliście?

W miniony weekend fani zawodowego boksu żyli wydarzeniami z Rzeszowa. Tam Łukasz Różański walczył z Chorwatem Alenem Babicem. Stawką starcia był mistrzowski pas mistrza świata WBC kategorii bridger. Pojedynek ten wygrał Polak, a my dowiedzieliśmy się ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata.

“Zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety” – Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera! Co wy na to?

Nowa zawodniczka Federacji KSW Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera Przemysława Kosińskiego z grupy AniMMAls i wspomina o prywatnych wiadomościach, jakie od niego otrzymywała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis