MMA PLInneKolejny młody talent dołącza do grupy menadżerskiej Dominika Woźniaka!

Kolejny młody talent dołącza do grupy menadżerskiej Dominika Woźniaka!

Do grupy menadżerskiej Dominika Woźniaka, DW Management dołacza kolejny młody talent z polskiej sceny MMA – Kacper Wróbel!

Wróbel dołącza więc do innego zawodnika kategorii piórkowej będącego w grupie DW Management. Jest nim Robert Ruchała, który w KSW zanotował fenomenalny start – dwie walki, dwie wygrane przed czasem, dwa bonusy! Jak widać, idzie nowa siła w polskim MMA!

Ponadto do grupy DW Management należy też Magdalena Rak, którą ostatnio mogliśmy oglądać w starciu z Różą Gumienną na gali Babilon MMA 16.

Kacper Wróbel to zawodnik, który ma 21 lat i 6 amatorskich pojedynków na koncie. Aż pięć z nich kończył zwycięsko. Występował jak dotąd w różnych limitach, ale to przede wszystkim zawodnik kategorii piórkowej.

Jedynej porażki doznał w 2018 roku w w walce o pas Victory Fights. Polak mierzył się wtedy z Jeffreyem Almeidą i choć nie odklepał to sędzia postanowił przerwać walkę w trakcie dźwigni.

Od tego czasu Wróbel wygrał cztery kolejne pojedynki. Po raz ostatni pojawił się w klatce podczas gali Wieczór Walk 6: Live in Studio w Krakowie. Tam efektowną balachą na kolano poddał już w pierwszej rundzie Eryka Waleckiego, czyli uczestnika mistrzostw świata IMMAF z 2019 roku.

Kacper Wróbel vs. Eryk Walecki:

Reprezentant Shark Top Team już od dwóch lat próbuje znaleźć zawodową walkę, lecz jak dotąd wszyscy mu odmawiają. Jednakże po dołączeniu do nowej grupy menadżerskiej planowany jest jego zawodowy debiut w dużej organizacji w maju tego roku.

Kacper Wróbel – promo:

Zobacz także:

Krystian K. pseudonim “Tyson” zatrzymany przez CBŚP! W tle zarzut handlu narkotykami

Krystian K. pseudonim “Tyson” zatrzymany przez CBŚP! Portal RMF FM poinformował o zatrzymaniu pięciu mężczyzn powiązanych z grupami kibicowskimi, którzy mieli handlować narkotykami.

Organizacja KSW kwotę za bonus oddaje na rzecz chorej córeczki Omielańczuka! Pozytywnie zaskoczeni?

Piękne zachowanie KSW! Kwota za bonus zostanie oddana na rzecz chorej córeczki Daniela Omielańczuka