MMA PLJake PaulKolejny były zawodnik UFC chce walki z youtuberem: Trzeba go upokorzyć!

Kolejny były zawodnik UFC chce walki z youtuberem: Trzeba go upokorzyć!

Wygląda na to, że kolejny były zawodnik UFC chce walki z popularnym amerykańskim youtuberem. Chodzi o postać Jake’a Paula, który tworzy materiały w sieci, a “po godzinach” nokautuje w bokserskim ringu byłych zawodników UFC.

zawodnik UFC chce walki z youtuberem

Jake Paul ma bowiem na koncie wygrane z Benem Askrenem i Tyronem Woodleyem. Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z jednym z największych talentów w historii MMA – Andersonem Silvą.

Kolejka do potencjalnego starcia z tym youtuberem jednak nie zmniejsza się. Właśnie pojawił się na horyzoncie kolejny zawodnik, który chciałby “upokorzyć” youtubera.

Kolejny były zawodnik UFC chce walki z youtuberem: Trzeba go upokorzyć!

Zawodnikiem, który chciałby skrzyżować rękawice w walce z youtuberem jest były wielokrotny pretendent do mistrzostwa wagi średniej UFC – Yoel Romero.

Zawodnik ten aktualnie związany jest kontraktem z organizacją Bellator MMA, ale nie ma zamiaru uciekać od pomysłu zestawienia go z popularnym youtuberem:

“Jake Paul, tak, tak, chcę go! Trzeba go upokorzyć, musi wiedzieć, że nie da rady w walce z prawdziwym sportowcem. Że prawdziwych sportowców nie pokona. Nie ma znaczenia jak ciężko trenuje. Chciałbym boksować i zmierzyć się z nim w tej formule. Chcę stoczyć jedną czy dwie walki w tej formule. Widzę siebie w ringu i to jest moim wielkim marzeniem. Cała moja rodzina trenowała boks. Mój tata byłby zachwycony. Zrobienie kilku walk bokserskich to byłby mój kolejny cel.”

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 3: Dymy podczas programu! Bagieta został zaatakowany! [WIDEO] Widzieliście?

Jest pierwszy program ”face to face” przed nadchodzącą galą PRIME SHOW MMA 3, która pierwszego października odbędzie się w Radomiu. Była to konfrontacja słowna pomiędzy ”Bagietą”, a ”Robalinim” oraz ”Malubą” z Wiolą Kotelecką.

Robi wrażenie! Bob Sapp mimo 49 lat pozostaje w świetnej formie! Co wy na to?

Bob Sapp mimo 49 wiosen pozostaje w świetnej formie. Czyżby dojdzie do powrotu na ring? Tego nie można wykluczyć. Póki co Amerykanin pojawił się w American Top Team.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis