MMA PLKSWKolejne wzmocnienie w KSW! Cezary Kęsik dołącza do najlepszej polskiej organizacji

Kolejne wzmocnienie w KSW! Cezary Kęsik dołącza do najlepszej polskiej organizacji

Foto: TFL

Po Hubercie Szymajdzie (8-2), Cezary Kęsik (8-0) dołącza do organizacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. “Lubelski Czołg” wystąpi na KSW 48.

Radomiak powrócił do oktagonu po dwóch latach przerwy. Na gali TFL 16 w jego rodzinnym mieście pokonał Mikchaila Bureskhina. Kęślik jest obecnym mistrzem tejże organizacji w kategorii średniej. Po walce ogłoszono, że Cezary zawalczy na KSW 48 w Lublinie.

Lubelski Czołg” jest niepokonany. W zawodowym MMA stoczył osiem walk. Wcześniej wygrywał z takimi zawodnikami jak: Volodymyr Izanskiy, Mateusz Ostrowski, Piotr Walawski czy Jan Kwiatoń.

Kategoria średnia w KSW obecnie nie posiada mistrza. Na KSW 45 byliśmy świadkami dwóch pojedynków, które wyłoniły pretendentów do walki o zwakowany wcześniej pas przez Mameda Khalidova.

W pierwszym “półfinałowym” starciu Scott Askham w świetnym stylu, kopnięciem na wątrobę pokonał Marcina Wójcika. Druga walka była również zakończona przed czasem, mierzyli się w niej Michał Materla i Damian Janikowski. Po ciekawym boju, górą wyszedł zawodnik Berserkers Team Szczecin.

Cipao” i Askham staną na przeciw siebie po raz drugi, wcześniej walczyli na KSW 42. Wtedy Anglik rozprawił się z Polakiem w tym samym stylu co trzy gale później z Wójcikiem (kopnięciem na wątrobę).