Conor McGregor (21-3) się po kolejne laury! Co prawda, tym razem symboliczne, ale bardzo prestiżowe! Irlandczyk został właśnie wyróżniony przez magazyn „Time” w 100. najbardziej wpływowych ludzi na świecie!

Irlandczyk pojawił się w prestiżowym zestawieniu po raz pierwszy w historii, a nominację uzyskał dzięki rekomendacji samego Arnolda Schwarzeneggera, który o McGregorze pisał tak:

„Conor McGregor to ktoś więcej niż wojownik, więcej niż sportowiec, więcej niż mistrz – został pierwszym zawodnikiem w historii UFC, który zdobył dwa pasy mistrzowskie dwóch różnych dywizji w tym samym czasie. Conor jest bardzo rzadką osobowością, gdyż stał się większy, niż jego sport. W tym szczupłym ciele, które walczy mieści się ogromny charakter!

Odkąd poznałem Conora, to wiem, że nie jest typem gwiazdy, którą można umieścić w jednej kategorii. Znając go wiem, że to, co widzimy na ekranie to nie jest do końca prawda o tym człowieku. Mieszkaniec Dublina jest ostry, zdyscyplinowany i charyzmatyczny. Jego energia jest niesamowicie zaraźliwa!

Conor ma taki ogień w swoim brzuchu, że nie zostanie on zagłuszony żadnymi pasami mistrzowskimi. Nie ma żądnego hamulca, który mógłby zatrzymać jego silnik.”

Pitbull Sports