MMA PLarmia fight nightKolejne walki w rozpisce Armia Fight Night 14

Kolejne walki w rozpisce Armia Fight Night 14

Do rozpiski gali Armia Fight Night 14, która 29 lipca odbędzie się w Kołobrzegu trafiają kolejne pojedynki.

Armia Fight Night 14
Foto: Armia Fight Night

Grzegorz Stabach (0-0) vs. Daniel Wojańczyk (0-1) – WAGA BARDZO LEKKA CZYLI CATCHWEIGHT 59 KG

29 lipca w Hali Milenium w Koszalinie ponownie wystąpi Daniel Wojańczyk, który startował w federacji po raz pierwszy podczas AFN12. Zawodnik niestety szybko zakończył swoją walkę zostając uduszony przez rywala – Kacpra Matyszewskiego, który również pojawił się na karcie AFN14. Nie można zapominać, że Wojańczyk ma w swoich sukcesach pozycję Amatorskiego Mistrza Śląska MMA oraz Medalisty Mistrzostw Śląska i Mistrzostw Małopolski w BJJ. Po przeciwnej stronie w oktagonie zadebiutuje szeregowy 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie Grzegorz Stabach, którego rekord wynosi 17-5 w amatorskim MMA, a wielu ze swoich przeciwników kończył przed czasem. W tym roku objął III miejsce w Mistrzostwach Wojska Polskiego oraz pokonał Mistrza Polski podczas ALMMA 202 Mistrzostwa Bydgoszczy przed TKO w 30 sekund.

Maciej Zacholski – PRZECIWNIK FURMANKA

W sobotę 9 lipca oprócz walki Stabach vs. Wojańczyk ogłoszony został przeciwnik Konrada Furmanka. Jest nim Maciej Zacholski – reprezentant klubu Ronin Gold Team w Koszalinie. Zawodnik ma za sobą 11 walk w amatorskim MMA, z czego aż 6 zakończyło się dla niego zwycięstwem. Po przegranej walce na ALMMA 188: Mistrzostwa Mazowsza zawodnik zawalczył dopiero po ponad rocznej przerwie na Babilonie – tę walkę także przegrywając. Tym razem Panowie zmierzą się w catchweight 73 kg. Debiut w Armia Fight Night to dla Zacholskiego okazja na przerwanie złej passy, a także droga do kolejnych sukcesów.

Bilety dostępne na stronie ticketos.pl

Transmisja gali w TVP SPORT

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Babilon MMA 30 – wyniki

Kolejna gala czołowej polskiej organizacji odbędzie się w Międzyzdrojach. O mistrzowski pas zawalczy Łukasz Sudolski, w rozpisce znaleźli się też m.in. Tymoteusz Łopaczyk czy Marcin Sianos.

Jeden z mistrzów KSW pomaga Patrykowi Kaczmarczykowi przed KSW 72: “Bardzo dobre rundy”

Jeden z mistrzów KSW pomaga Patrykowi Kaczmarczykowi w jego przygotowaniach do nadchodzącej wielkimi krokami walki z Dawidem Śmiełowskim, do której dojdzie już 23 lipca na gali KSW 72 w Kielcach.

Alexander Volkanovski złamał kość w walce z Maxem Hollowayem na UFC 276. Pokazał zdjęcie rozwiewające wątpliwości

Mistrz wagi piórkowej UFC i jeden z największych obecnie dominatorów w swojej kategorii wagowej w UFC Alexander Volkanovski złamał kość w walce z Maxem Hollowayem na UFC 276! Mało tego, z tym złamaniem przewalczył jeszcze kolejne trzy rundy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis