MMA PLPunch DownKolejne informacje w sprawie zdrowia ”Walusia”! Nie udało się go wybudzić ze śpiączki!

Kolejne informacje w sprawie zdrowia ”Walusia”! Nie udało się go wybudzić ze śpiączki!

Nie są to dobre informacje. Jak się okazuje lekarze podjęli próby wybudzenia Artura Walczaka ze śpiączki – niestety nie przyniosło to dobrego efektu i zawodnik PunchDown nadal jest w ciężkim stanie.

Walczak

Warto zaznaczyć, że Walczak już po raz drugi brał udział w turnieju na liście. Tym razem zakończyło się to tragicznie. ”Waluś” jest w ciężkim stanie – po tym jak został znokautowany.

Tak to wyglądało:

Są nowe informacje!

Mamy nowe informacje w sprawie zdrowia Artura Walczaka. Lekarze chcieli wybudzić ”Walusia” ze śpiączki. Niestety sytuacja jest dalej bardzo poważna o czym poinformował portal Gazeta Wrocławska.

Próby obudzenia pana Artura podejmujemy cały czas. Niestety, na razie pacjent pozostaje w śpiączce, a jego stan nadal jest ciężki – powiedziała Monika Kowalska rzeczniczka Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego.

W życiu Walczaka od początku był sport. Pierwszy dyplom zdobył na lokalnych zawodach w siłowaniu na rękę w 2001 roku. Strongman zainteresował się w 2002 roku. W Gnieźnie działało Stowarzyszenie Sportowe Spartakus. Artur wygrał klubowe eliminacje i wkrótce wystąpił na swoich pierwszych zawodach.

”Waluś” startował na całym świecie – Dubaj, Rumunia, Ukraina, Słowacja, Anglia czy Węgry. W wspomnianym Dubaju ustanowił rekord świata w spacerze farmera (walizki o wadze 150 kg na odległość 50 m).

Zobacz także:

Marcin Najman komentuje walkę Murański-Tańcula: Murańscy mają kontuzje mózgu! [WIDEO] Widzieliście?

Udało nam się porozmawiać z Marcinem Najmanem, który skomentował nadchodzącą walkę Jacka Murańskiego. ”Muran” zadebiutuje ostatecznie w sobotę podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie, gdzie zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą.

Jacek Murański ostro o Radzikowskim: Jak nie wiesz o co chodzi to się nie wtrącaj, krótko! [WIDEO] Oglądaliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem obszernie podsumował swój udział w konferencji prasowej przed FAME MMA 12. ”Muran” zastąpi kontuzjowanego syna i tym samym zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą w Ergo Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis