MMA PLKSWKolejne bardzo mocne wzmocnienie w KSW! Gruziński mistrz dołączył do polskiej organizacji!

Kolejne bardzo mocne wzmocnienie w KSW! Gruziński mistrz dołączył do polskiej organizacji!

To jest świetna wiadomość. Doświadczony Raul Tutarauli (31-6) podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem poznamy szczegóły debiutu reprezentanta Gruzji. Czyżby poznaliśmy najbliższego przeciwnika Romana Szymańskiego (16-6) tego nie możemy wykluczyć!

Raul

30-latek na swoim koncie ma walki w takich organizacjach jak M-1 Global czy ACA. Raul jest mistrzem organizacji GFC, gdzie udowadniał, że drzemie w nim naprawdę duży potencjał. Gruzin aktualnie może pochwalić się passą pięciu zwycięstw z rzędu – w tym dwa zakończył przed czasem. Tutarauli jeśli przegrywał, to z naprawdę dobrymi zawodnikami jak chociażby Damir Ismagulov, który aktualnie jest w UFC i coraz bardziej pnie się w rankingu wagi lekkiej.

Mocne wzmocnienie!

Organizacja KSW oficjalnie poinformowała o podpisaniu kontraktu z doświadczonym Raulem Tutarauli (31-6).

Już nie możemy doczekać się jego debiutu!✅ 31 zwycięstw👊 21 KO🥋 3 poddania🔥 5 wygranych z rzędu⌛️ 30 lat⚖️ Waga lekka Raul Tutarauli 🇬🇪კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება KSW-ში, რაულ!

Posted by KSW on Wednesday, December 14, 2022

Raul w tym roku stoczył trzy pojedynki. Ostatni miał miejsce w listopadzie, gdy przed czasem odprawił Oberdana Tenorio z Brazylii.

Zobacz także:

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę! Widzieliście?

Mamed Khalidov i Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzą się w starciu legend na gali XTB KSW 77, która w najbliższą sobotę 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Teraz dowiadujemy się, że za najbardziej medialną walkę KSW w tym roku, obaj bohaterowie zarobią krocie!

High League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie! Co wy na to?

W sobotę w Łodzi odbyła się gala High League 5. W swoje urodziny w kolejnej freakowej organizacji debiutował Mateusz Murański. Jak się okazuje ”Muran” doznał poważnej kontuzji podczas pojedynku z Pawłem Bombą. Aktualnie Mateusz przebywa w szpitalu. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis