Kolejna walka w rozpisce KSW 44 w Ergo Arenie! Wraca Filip Wolański!

Federacja KSW potwierdziła kolejną walkę na galę KSW 44, która 9 czerwca odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie. W okrągłej klatce KSW dojdzie do pojedynku Filip Wolański vs. Daniel Torres.

Dla Filipa Wolańskiego (11-2) będzie to czwarty pojedynek w okrągłej klatce KSW. „Wolan” do tej pory może pochwalić się rekordem 2-1 i zwycięstwami nad Bartłomiejem Koperą i Denisem Oliveirą. W debiucie w KSW zawodnik Grapplingu Kraków musiał uznać wyższość Marcina Wrzoska, z którym przegrał przez decyzję po fenomenalnym pojedynku.

Daniel Torres (7-3, 1 N/C) to zawodnik pozyskany z federacji Fight Exclusive Night. Brazylijczyk w ostatniej walce na FEN 20: Next Level wypunktował Kamila Łebkowskiego. 24-latek znajduje się obecnie w serii trzech zwycięstw z rzędu.

Na gali KSW 44 w walce wieczoru zobaczymy niezwykle oczekiwane starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a byłym mistrzem, Karolem Bedorfem. O wakujący pas KSW w wadze piórkowej powalczą Kleber Koike Erbst i Marcin Wrzosek. Kolejnego zwycięstwa w klatce poszuka jedna z największych gwiazd KSW, Michał Materla. Do klatki wejdzie też Tomasz Oświeciński, który skrzyżuje rękawice z bośniacką supergwiazdą, Erko Junem. Berserker ze Szczecina, Gracjan Szadziński zmierzy się z Paulem Redmondem, a Chris Fields stanie na przeciwko Wagnera Prado.