Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAKolejna walka w rozpisce FAME 18! Wac Toja zmierzy się z Robertem “Sutonatorem” Pasutem!

Kolejna walka w rozpisce FAME 18! Wac Toja zmierzy się z Robertem “Sutonatorem” Pasutem!

Kolejna walka wylądowała w rozpisce majowej gali FAME MMA 18! Tym razem największa w Polsce freakowa organizacja ogłosiła pojedynek rapera Wac Toja z Robertem “Sutonatorem” Pasutem.

w rozpisce FAME 18

Starcie to odbędzie się w formule K-1, w małych rękawicach i na dystansie trzech trzyminutowych rund.

Gala FAME 18 odbędzie się już 20 maja w łódzkiej Atlas Arenie.

“WAC TOJA VS SUTONATOR NA FAME 18!💥

Sutonator wraca do oktagonu po chwilowej przerwie na bycie Pasutem 🤠 Cel jest wiadomy – 3 zwycięstwo… i typowe dla niego, przekminione kreacje podczas konferencji 🥸🔥

Wac zaskoczył w debiucie podczas ostatniej gali, gdzie znokautował mocno faworyzowanego przeciwnika 💣💥Na poprzednich konferencjach widać było, że pytania Roberta nie przypadły mu do gustu, co sprawiło, że delikatnie mówiąc… Panowie za sobą nie przepadają 👀

Nie zaznali jeszcze porażki. Kto zwycięży, a kto dopisze pierwsze L do rekordu?🤓 Jesteście w #teamwactoja czy #teamsutonator?

K-1, małe rękawice, 3×3 minuty!😈”

Zobacz także:

Jacek Murański robi porządek z poważną kontuzją ręki: Faktycznie zmieniłem lekarzy i… Widzieliście?

Jacek Murański w mediach społecznościowych poinformował, że robi porządek jeśli chodzi o jego poważną kontuzję ręki. ”Muran” postanowił zmienić lekarzy – co okazało się świetną decyzją. Jacek zapewnia, że do zmiany lekarzy nawoływał go zmarły syn Mateusz, z którym ma kontakt.

Don Kasjo nie boi się Denisa Załęckiego: Nie dam się zastraszyć jakiejś… Co wy na to?

Na kanale uznanego komentatora Andrzeja Kostyry pojawił się wywiad z Kasjuszem Życińskim. ”Don Kasjo” został oczywiście zapytany o Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Były zawodnik FAME MMA zapewnia, że nie boi się Załęckiego, ale rozumie przy tym, dlaczego niektórzy boją się odpowiedzieć ”Bad Boyowi”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis