MMA PLMMAKolejna walka w budce telefonicznej! Efektowne zakończenie ku uciesze publiczności! [WIDEO]

Kolejna walka w budce telefonicznej! Efektowne zakończenie ku uciesze publiczności! [WIDEO]

Jak widać taka rywalizacja cieszy się coraz większym zainteresowaniem poza granicami naszego kraju. Szalonych pomysłów nie brakuje… Tym razem starcie w budce telefonicznej, gdzie nie ma mowy o długich starciach.

Budka

Już pod koniec grudnia poprzedniego roku informowaliśmy o tym, że doszło do walki w budce telefonicznej w Serbii. Jak widać pomysł zostaje powielany i możliwe, że będziemy widzieć coraz więcej takich walk. Cały artykuł zobaczycie [TUTAJ]

Sami zobaczcie:

Jest kolejna walka!

Jeden z największych portali o MMA – Bloody Elbow na twitterze opublikował kolejny pojedynek w budce telefonicznej. Tym razem ku uciesze publiczności potrwało, to zaledwie 15-sekund. Nie było sensu dalej kontynuować starcia.

Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski zapytany o walkę z Denisem Załęckim! Popularny ”Juras” zabiera głos! Widzieliście?

Łukasz Jurkowski (17-12) na twitterze został zapytany o potencjalny pojedynek z Denisem Załęckim. Popularny ”Juras” postanowił odpowiedzieć.

Vaso Bakocević przed walką z Murańskim: Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski. Ludzie go nienawidzą i chcą, żebym go.. Co wy na to?

Znany z walk w KSW i Bellatorze Vaso Bakocević będzie rywalem Mateusza Murańskiego w co-main evencie gali MMA Attack 4 w Będzinie. Przyjmując ofertę od polskiej organizacji, “Psychopata” nie spodziewał się, że będzie faworytem kibiców, którzy tłumnie piszą do niego z życzeniami zwycięstwa nad “Młodym Muranem”. – Ludzie nienawidzą tego gościa i chcą, żebym urwał mu głowę. I tak bym to zrobił! – zapewnia 33-letni Bakocević.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis