MMA PLUFCKolega klubowy Dominicka Reyesa: Nie będzie rewanżu z Jonem, Jones chce Jana Błachowicza!

Kolega klubowy Dominicka Reyesa: Nie będzie rewanżu z Jonem, Jones chce Jana Błachowicza!

Czyżby jednak to Jan Błachowicz (26-8) dostał szansę rywalizacji o mistrzowski pas wagi półciężkiej UFC z samym Jonem Jonesem (26-1, 1 N/C)? Kolega klubowy najpoważniejszego rywala Polaka do miana pretendenta – Dominicka Reyesa (12-1) uważa, że Jones nie chce natychmiastowego rewanżu z Reyesem i optuje za walką z Polakiem!

Sam Alvey udzielił wywiadu portalowi bjpenn.com, w którym przedstawił swój punkt widzenia na temat kolejnej walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC. Jego zdaniem kibice zobaczą teraz starcie Jon Jones vs. Jan Błachowicz:

“Trenuję z Reyesem, ale nie uważam, by Dominick dostał teraz rewanż z Jonesem. Jon chce walczyć z Janem Błachowiczem i to Błachowicz dostanie walkę o pas.

Reyes natomiast dostanie Coreya Andersona. Co prawda Corey nie chce walczyć z Dominickiem, ale nie będzie miał wyboru. A po wygranej nad Andersonem, Dominick dostasnie znowu walkę z Jonesem.

Osobiście twierdzę, że Dominick pokonał Jonesa w pierwszej walce i powinien dostać natychmiastowy rewanż, ale informacje z UFC wskazują, że będzie zupełnie inaczej.”

Jon Jones i Dominick Reyes zmierzyli się ze sobą na UFC 247. Wówczas „Bones” wygrał to starcie decyzją sędziów, choć wg wielu obserwatorów, to Reyes zasługiwał na zwycięstwo

Jan Błachowicz natomiast w swoim ostatnim występie znokautował Coreya Andersona i został ostatnim zawodnikiem z czołówki dywizji półciężkiej, który jeszcze nie mierzył się z Jonesem.