MMA PLKSWKołecki zastąpi Pudzianowskiego na KSW 53? “Chętnie pomogę”

Kołecki zastąpi Pudzianowskiego na KSW 53? “Chętnie pomogę”

Foto: przegladsportowy.pl

Włodarze KSW muszą szybko wprowadzić zmianę na karcie walk gali KSW 53, gdyż z powodu kontuzji z walki zrezygnował Mariusz Pudzianowski (13-7, 1NC). Chęć zastąpienia “Pudziana” wyraził Szymon Kołecki (8-1).

Pudzianowski zapowiadany był jako jedna z głównych gwiazd zbliżającej się imprezy w Łodzi. Pogromca m.in. Pawła Nastuli (5-6), czy Oliego Thompsona (20-12) miał zmierzyć się z Quentinem Domingosem (5-1). Ostatecznie 43-latek nie przystąpi jednak do pojedynku, gdyż nabawił się on kontuzji wykluczającej go z możliwości konfrontacji.

Możliwe, że Domingos otrzyma na galę nowego przeciwnika. Gotowość do zastąpienia “Pudziana” wyraził bowiem Kołecki, który aktualnie nie ma zaplanowanego żadnego pojedynku. Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów z 2008 roku zgłosił swe chęci za sprawą twitterowego profilu.

Aktualnie organizacja nie ustosunkowała się do słów swojego zawodnika. Być może włodarze zdecydują się na dalsze dopinanie kwestii rywalizacji Kołeckiego z Łukaszem Jurkowskim (17-11), ponieważ są plany na zorganizowanie takiego pojedynku. Ewentualna rywalizacja byłego ciężarowca z Domingosem mogłaby zatem przeszkodzić w dalszych rozmowach.