MMA PLDamian JanikowskiKołecki prezentuje formę przed KSW 52. “Za pięć tygodni będzie błysk” [WIDEO]

Kołecki prezentuje formę przed KSW 52. “Za pięć tygodni będzie błysk” [WIDEO]

Foto: Facebook.com/Szymon Kołecki
Foto: Facebook.com/Szymon Kołecki

Szymon Kołecki (7-1) jest jedną z gwiazd zbliżającej się imprezy KSW 52, która odbędzie się w Arenie Gliwice. Zawodnik wagi ciężkiej upublicznił fragment swojego treningu na worku bokserskim, zapowiadając przy tym świetne przygotowanie do jego nadchodzącej walki.

Obecnie Kołecki ma za sobą jedną walkę w Konfrontacji Sztuk Walki. Pod koniec marca pokonał on Mariusza Pudzianowskiego (12-7, 1NC). W grudniu olimpijczyka czeka kompletnie inne zadanie, gdyż  były ciężarowiec zmierzy się z walczącym na co dzień w wadze średniej Damianem Janikowskim (4-2).

Niespełna 38-latek już od jakiegoś czasu przygotowuje się do pojedynku. Na swoim profilu na Facebooku dwukrotny medalista olimpijski opublikował materiał wideo, w którym pokazuje fragment treningu na worku bokserskim. Do filmiku Kołecki dołączył również podpis szerzej mówiący o przygotowaniach zawodnika.

12 trening w tygodniu. Po ruchach widać już lekkie zmęczenie, ale za 5 tygodni będzie prawdziwy błysk!!! – napisał na Facebooku fighter (pisownia oryginalna).

12 trening w tygodniu. Po ruchach widać już lekkie zmęczenie, ale za 5 tygodni będzie prawdziwy błysk!!!

Opublikowany przez Szymon Kołecki Poniedziałek, 4 listopada 2019