MMA PLMateusz Gamrot“Kocham Vegas, kocham UFC!” – kulisy wygranej Mateusza Gamrota nad Jeremym Stephensem [WIDEO]

“Kocham Vegas, kocham UFC!” – kulisy wygranej Mateusza Gamrota nad Jeremym Stephensem [WIDEO]

Mateusz Gamrot w poprzedni weekend odniósł kolejną ważną wiktorię w oktagonie UFC. Na gali UFC on ESPN 26 poddał kimurą w pierwszej rundzie Jeremy’ego Stephensa. Teraz mamy kulisy tego wieczoru, w których “Gamer” wykrzykuje, że kocha Las Vegas i kocha UFC.

Dla “Gamera” była to trzecia walka w oktagonie UFC. W pierwszym pojedynku przegrał on niejednogłośnie na punkty z Guramem Kutateladze, w drugiej walce znokautował Scotta Holtzmana, a teraz poddał Jeremy’ego Stephensa.

Za wszystkie te walki Polak otrzymywał od UFC dodatkowe bonusy pieniężne.

“Kocham Vegas, kocham UFC!” – kulisy wygranej Mateusza Gamrota nad Jeremym Stephensem [WIDEO]

Teraz, dzięki Borysowi Mańkowskiemu możemy obejrzeć kulisy zwycięstwa Gamrota. Były mistrz KSW udał się do Las Vegas razem z Łukaszem Rajewskim, którzy wspólnie pomagali “Gamerowi” w jego ostatnich dniach przed walką ze Stephensem, a potem razem świętowali kolejną wiktorię Polaka.

W materiale widać, jak sam Gamrot wykrzykiwał po zwycięstwie: “Kocham Vegas, kocham UFC, jestem przyszłością! Kto jest następny?”

Całość możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu!

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC!

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. 

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 walką wieczoru UFC 268

Kamaru Usman (19-1) i Colby Covington (16-2) spotkają się ponownie w oktagonie w listopadzie tego roku. Starcie o pas wagi półśredniej ma być walką wieczoru gali UFC 268.