MMA PLCiekawostkiKobieta chce komentować duże gale UFC! Zbiera coraz większe doświadczenie!

Kobieta chce komentować duże gale UFC! Zbiera coraz większe doświadczenie!

To byłby niejako ewenement w świecie mieszanych sztuk walki. Kobieta chce bowiem komentować duże gale UFC! Taki cel stawia sobie na nadchodzący 2022 rok!

Laura Sanko, bo o niej mowa to była zawodniczka mieszanych sztuk walki, która w MMA posiada rekord 1-0. Swoją walkę wygrała w organizacji Invicta FC.

Od jakiegoś czasu zamieniła ona rękawice na mikrofon i coraz śmielej radzi sobie w świecie MMA.

Kobieta chce komentować duże gale UFC! Zbiera coraz większe doświadczenie!

Sanko ma już doświadczenie jako reporterka. Prowadziła ona już rozmowy z największymi postaciami w UFC, komentowała gale LFA oraz współtworzyła piąty sezon show Dana White’s Contender Series.

Na tym jednak jej ambicje się nie kończą. W 2022 roku chce komentować duże gale UFC:

“W przyszłym roku chciałabym to zrobić. Nie, żebym nie kochała Contender Series, bo to moje dziecko, ale chciałabym uczestniczyć też w kilku galach z cyklu Fight Night. Czuję, że jestem w stanie to zrobić. Udowodniłam już to. Doświadczenie z Contender Series dużo mnie nauczyło. Pracowałam z Paulem Felderem, DC, Michaelem Bispingiem. Mam doświadczenie. Jestem gotowa na to, by stworzyć z nimi dobry team!”

Zobacz także:

Polak złapany na dopingu! Co sądzicie o całym zamieszaniu?

Nie tak wyobrażał sobie początek kariery w UFC Łukasz Brzeski (9-1-1). Polak nie zdążył jeszcze zadebiutować w największej organizacji na świecie, a już wpadł na dopingu.

Pięściarz vs. Włodarz już wkrótce! Kogo typujecie?

Na gali REVOLTA, która odbędzie się 8 stycznia w Tczewie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku! W oktagonie staną naprzeciwko siebie pięściarz oraz włodarz jednej z czołowych polskich federacji MMA. Mowa o Przemysławie Opalachu oraz Filipie Bątkowskim.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-19.12.2021]

Rok powoli zbliża się ku końcowi, ale przed nami wciąż jeszcze kilka ciekawych gal. Sprawdźcie co warto obejrzeć w ten weekend.