MMA PLFENKlaudia Syguła zadebiutuje w FEN na FEN 43 w Szczecinie! Rywalka niepokonana!

Klaudia Syguła zadebiutuje w FEN na FEN 43 w Szczecinie! Rywalka niepokonana!

Klaudia Syguła (4-1, 1 SUB) podejmie Anę Lobzhanidze (1-0, 1 KO) podczas gali FEN 43: ENERGA Fight Night, która 16 grudnia odbędzie się w Szczecinie. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej.

Klaudia Syguła zadebiutuje w FEN

Bilety na FEN 43 nabyć można na EVENTIM.

Bilety na FEN 44 kupić można na EVENTIM.

Syguła ma serię czterech zwycięstw z rzędu i wszystkie z nich odniosła pod szyldem organizacji Armia Fight Night. Podczas 14. edycji wystąpiła w walce wieczoru gali w Kołobrzegu, gdzie na pełnym dystansie rozprawiła się z Breną Cardozo. Wcześniej, pod koniec 2021 roku, wygrała z Zoyą Litvinenko, by kilka miesięcy wcześniej, również po 15 minutach, zwyciężyć z Darią Rehil. Syguła to 24-letnia wojowniczka trenująca w klubie ANKOS MMA Poznań. 16 grudnia zadebiutuje pod szyldem FEN.

Lobzhanidze to 29-letnia fighterka z Gruzji, która w swoim zawodowym debiucie wygrała przez techniczny nokaut w 1. rundzie z Teoną Jandagasvili. Reprezentująca klub Lobzanidze Fighting Club zawodniczka w karierze amatorskiej stoczyła 18 walk, z których 15 wygrała. W konfrontacji z Sygułą Lobzhanidze zadebiutuje pod szyldem FEN.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę! Widzieliście?

Mamed Khalidov i Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzą się w starciu legend na gali XTB KSW 77, która w najbliższą sobotę 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Teraz dowiadujemy się, że za najbardziej medialną walkę KSW w tym roku, obaj bohaterowie zarobią krocie!

High League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie! Co wy na to?

W sobotę w Łodzi odbyła się gala High League 5. W swoje urodziny w kolejnej freakowej organizacji debiutował Mateusz Murański. Jak się okazuje ”Muran” doznał poważnej kontuzji podczas pojedynku z Pawłem Bombą. Aktualnie Mateusz przebywa w szpitalu. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis