MMA PLFAME MMAKizo ostro przed FAME MMA 9: Czasami jak to czytam, to mi się nóż w kieszeni otwiera! [WIDEO]

Kizo ostro przed FAME MMA 9: Czasami jak to czytam, to mi się nóż w kieszeni otwiera! [WIDEO]

Patryk Woziński już dziś wystąpi w walce wieczoru FAME MMA 9. Raper nie może zrozumieć krytyki internautów. Chodzi o to, że starcie z ”Arabem” odbędzie się w formule bokserskiej.

”Kizo” zadebiutował pod koniec czerwca 2019 roku. Woziński w Częstochowie przegrał przed czasem z Marcinem ”Mielonidasem” Makowskim.

”Kizo” od początku rozpuścił ręce i większość ciosów dochodziło do celu.  Makowski nie zamierzał czekać i w tempo zdobywał sprowadzenia. Marcin miał dosiad, ale nie wykorzystał okazji. W drugiej rundzie ”Kizo” był jeszcze bliżej realizacji, bo miał oponenta na deskach. Makowski wytrzymał i zdobył  następne sprowadzenie. Wszedł na dosiad. W trzeciej rundzie Marcin nie ryzykował i już na początku obalił oponenta. Tym razem nie wypuścił z rąk świetnej okazji i zakończył walkę przed czasem.

Kizo ma nadzieje, że walka z Popkiem odbędzie się w innym terminie!

Patryk Woziński ma nadzieje, że w innym terminie dojdzie do starcia z Popkiem Monsterem (4-4).

Myślę, że jeśli miałoby dojść do tej walki, a na to liczę… Przed chwilą rozmawiałem z Popkiem i jego menadżerem. Zaznaczyłem, że z całego serca wierzę w to – że taka walka zostaje w zawieszeniu i się ona odbędzie. On powiedział, że jak najbardziej. Zostawiam to w rękach włodarzy. Myślę, że ta walka dojdzie do skutku, bo wiesz jakie wielkie boom było przed tą walką.     

Cała rozmowa poniżej:

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Patryk “Kizo” Woziński vs Gabriel Al-Sulwi

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Wybrańczyk
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Polscy kibice wypisują do Adesanyi! To już przesada?

Israel Adesanya (20-0) już w najbliższą sobotę stanie przed szansą zyskania miana podwójnego mistrza UFC. Nigeryjczyk podczas 259 edycji w Las Vegas zmierzy się z Janem Błachowiczem (27-8). Polak stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej.

Juras o Adesanyi: Nie wie w co się wpakował! Sądzicie podobnie?

Już w najbliższy weekend Jan Błachowicz będzie po raz pierwszy bronił tytułu mistrza kategorii półciężkiej UFC. Walka z Israelem Adesanyą jest bezsprzecznie jednym z najwiekszych wyzwań w karierze polskiego mistrza.