MMA PLAkop SzostakKizo odrzucił walkę z Akopem Szostakiem?! ”Ktoś tu nie chciał…”

Kizo odrzucił walkę z Akopem Szostakiem?! ”Ktoś tu nie chciał…”

Wszystko wskazuje na to, że Akop Szostak (3-3) był brany pod uwagę jako nowy przeciwnik Patryka Wozińskiego. Do walki miałoby dojść na sobotniej gali FAME MMA 9. Artur Ostaszewski (menedżer Akopa) na twitterze dał do zrozumienia, że ”Kizo” odrzucił walkę z jego zawodnikiem.

Długo oczekiwany debiut Akopa Szostaka w KSW nastąpił pod koniec roku 2018, podczas gali KSW 45. Jeden z najbardziej znanych w Polsce trenerów personalnych, nie mógł jednak uznać go za udany, bowiem po nieumyślnym faulu zakończył starcie z Jamie Sloane’em już w 24. sekundzie wynikiem no contest.

Szostak swój ostatni pojedynek odnotował w maju 2019 roku. Reprezentant WCA Fight Team w zaledwie 36-sekund przegrał z Erko Junem. Dla Akopa była to druga walka pod szyldem KSW.

”Kizo” odrzucił walkę z Akopem Szostakiem?

Wygląda na to, że Patryk Woziński odrzucił propozycję walki z Akopem Szostakiem (3-3), który był gotowy zastąpić kontuzjowanego Popka Monstera (4-4). O tej sytuacji poinformował Artur Ostaszewski za pomocą twittera.

Ktoś tu nie chciał walki MMA z Akopem, który miałby 3 dni na przygotowanie do walki i jest 2 tygodnie na macie, po operacji zerwanego bicepsa #niepowiemktototaki

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Patryk “Kizo” Woziński vs TBA

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Wybrańczyk
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Tańcula dalej marzy o KSW! Uda się?

Arkadiusz Tańcula mimo ostatniej przegranej dalej wierzy, że spełni jedno ze swoich największych marzeń. ”Aroy” chciałby zostać pierwszym zawodnikiem FAME MMA, który przejdzie do organizacji KSW.