MMA PLNajnowszeBez kategoriiKimbo przygotowywany przez Basa Rutena do walki z Shamrockiem

Kimbo przygotowywany przez Basa Rutena do walki z Shamrockiem

kimbo.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Kevin “Kimbo Slice” Ferguson szykuje się na najważniejszą jak do tej pory walkę w jego życiu. 4 Października on i Ikona MMA Ken Shamrock wejdą do klatki.

Wliczając jego nie doświadczenie – jego profesjonalny rekord to 3-0 – Kimbo po raz trzeci będzie współtworzył main even. Jego przeciwnik Shamrock ma ponad 40 walk na swoim koncie, walczył dla Ultimate Fighting Championship oraz Pride Fighting Championships.

Kimbo kiedyś był ulicznym wojownikiem walczył w ogrodach i parkingach. Teraz walczy w Ringu/Klatce.

Bas Rutten mówi o tej walce, że będzie to klasyk specjalista od uderzania vs specjalista od submission. Rutten mówi że Kimbo robi na treningach to co mu się każe i jest coraz lepszy. Game plan Shamrocka jest oczywiste spróbuje obalić Kimbo i zrobić klucz na stope albo jeśli zauważy sposobność uduszenia to też to zrobi.

Bas mierzył się z Shamrockiem 2 krotnie więc wie co potrafi “The World’s Most Dangerous Man” Przygotowujemy Kimbo na wszystko ale oczywiście najbardziej się skupiamy nad Obroną przed obaleniami oraz obroną przed technikami kończącymi na nogi. Jeśli Kimbo wygra to będzie to jego sukces. Ken ma rekord 2-8 w swych ostatnich 10 walkach. Więc ktoś kto przegrał 8 z swych ostatnich 10 walk powinien dać sobie spokój z tym sportem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis