MMA PLMMA-VIPKim jest ”Żurom”? Przeciwnik Antykonfidenta na MMA VIP 2!

Kim jest ”Żurom”? Przeciwnik Antykonfidenta na MMA VIP 2!

Czas przedstawić sylwetkę Andrzeja Żuromskiego, który osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Żurom” podczas MMA VIP 2 zmierzy się z ”Antykonfidnetem”.

Ostatnio udało nam się porozmawiać z Rafałem Podejmą, który zdradził jak to się stało, że trafił do internetu. Mowa o sytuacji z pseudo fachowcem. Dodatkowo warto zaznaczyć, że ”Antykonfident” w przeszłości próbował swoich sił na ALMMIE, gdzie wygrał swoje pojedynki. Podejma myśli też, aby ponownie potrenować w Ankosie Poznań.

Cała rozmowa poniżej:

”Żurom” na gali rozkminiaczy!

Andrzej Żuromski znany jest ze swojej przygody jako raper. Warszawianin to również producent muzyczny, a także przedsiębiorca. ”Żurom” zajmował się chociażby wydawaniem albumów ”Road to Hip Hop”. Pierwsza debiutancka płyta w wykonaniu 43-latka pod tytułem ”Cały czas” została wydana już w 2004 roku.

Aktualnie Żuromski prowadzi grupę ”Akcja Stop Pomówieniom”. O co dokładnie chodzi – zobaczcie sami [TUTAJ]

Andrzej Żuromski miał również wielokrotnie problemy z prawem. Kilkukrotnie był zatrzymywany.

Konferencja przed MMA-VIP 2 – jak oglądać w PPV?

Konferencja prasowa transmitowana będzie w systemie PPV w cenie 9,95 zł. Dostępny jest takżę pakiet dwóch tranmisji tj. konferencji i samej gali. Taki zestaw kosztuje 32,95 zł.

Dostęp do konferencji można zakupić na stronie beecast.tv. Płatności można dokonać za pomocą przelewu bankowego, kartą płatniczą BLIK-iem lub za pośrednictwem PayPala.

Aktualna karta walk MMA-VIP 2:

Złotówa vs. Syntol
Młody Pudzian vs. TBA
Żurom vs. Antykonfident
Tomasz Chic vs. TBA
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Mazur
Adam Okniński vs. TBA
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Psychotrop vs. Detailer
K. Zieliński vs. TBA

Zobacz także:

Konferencja przed MMA-VIP 2 – jak oglądać w PPV?

18 czerwca odbędzie się gala MMA-VIP 2, czyli wydarzenie organizowane przez Marcina Najmana. Z kolei już w najbliższy piątek 7 maja czeka nas pierwsza konferencja przed tą galą.

Jake Paul i Floyd Mayweather Junior pobili się po konferencji prasowej w Miami! Widzieliście?

Popularny youtuber Jake Paul i jeden z najlepszych pięściarzy w historii boksu – Floyd Mayweather Junior pobili się po konferencji prasowej w Miami, która promuje walkę brata Jake’a – Logana Paula z “Moneyem”.