MMA PLMarcin NajmanKim jest Taxi Złotówa? Przeciwnik Marcina Najmana na VIP MMA!

Kim jest Taxi Złotówa? Przeciwnik Marcina Najmana na VIP MMA!

Trzynastego lutego swoją ostatnią walkę ma stoczyć Marcin Najman. Wczoraj oficjalnie poznaliśmy walkę wieczoru gali VIP MMA. Częstochowianin w formule MMA zmierzy się z ”Taxi Złotówą”.

41-latek ostatnie cztery starty odnotował w FAME MMA. Przy ostatnim pojedynku ”El Testosterona” pojawiło się wiele kontrowersji. Tym samym jego dalszy udział w freakowej organizacji był niemożliwy.

Przypomnijmy, że ostatnia walka miała miejsce dwudziestego pierwszego listopada w Łodzi. Było to wyczekiwane zestawienie z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim w formule bokserskiej. Najman obalił rywala, wyprowadzał ciosy w parterze, a na koniec atakował niskim kopnięciem.. To musiało zakończyć się dyskwalifikacją!

Zobaczcie kim jest Taxi Złotówa!

Szymon Wrzesień już trzynastego lutego wystąpi w walce wieczoru VIP MMA. ”Taxi Złotówa” zmierzy się z Marcinem Najmanem. Do pojedynku Szymon przygotowuje się w BT Gym w Szczecinie.

32-latek swój debiut odnotował pod koniec marca 2019 roku na FAME MMA 3 w Łodzi. Szymon już w pierwszej odsłonie pokonał popularnego Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka. Co równie ważne to metamorfoza jaką widzieliśmy w wykonaniu taksówkarza. Już przy pojedynku z Bonusem widzieliśmy duży spadek, a w obecnej chwili Szymon zrzucił 60-kilogramów!

Szymon Wrzesień wziął na poważnie przygodę z mieszanymi sztukami walki. Jego celem było spróbowanie w pro sportowej walce. Wrzesień dopiął swego i wystąpił we wrześniu tego roku na gali FSC 3 w Lęborku. W tym starciu nie brakowało emocji, a co ważne Szymon miał swoje momenty. Ostatecznie musiał uznać wyższość Kamila Kałduńskiego.

Chamska siła, nie technika zrobi z Ciebie prawdziwego dzika 💪

Zobacz także:

Tony Ferguson wydał oświadczenie! Jeszcze zaskoczy?

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Tony Ferguson wydał oświadczenie po minionej gali UFC 256. Tam Amerykanin poniósł drugą porażkę z rzędu.