MMA PLWotoreKim jest Simon Henriksen? Przeciwnik Michała Pasternaka na WOTORE 4!

Kim jest Simon Henriksen? Przeciwnik Michała Pasternaka na WOTORE 4!

Simon ”The Savage” Henriksen już w najbliższy piątek stoczy pierwszy pojedynek w Polsce. Duńczyk wystąpi w walce wieczoru WOTORE 4, a w stawce pojawi się pas mistrzowski. Henriksen zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Michałem Pasternakiem (15-6).

Henriksen

Będzie to mocne tempo podopiecznego Mirosława Oknińskiego. Przypomnijmy, że ”Wampir” ma już zaplanowany pojedynek. Pasternak dwudziestego piątego lutego wystąpi na MMA VIP 4. Michał w obronie pasa zmierzy się z Kacprem Miklaszem. 

To jest ciekawa postać!

Tak na pewno możemy powiedzieć o Simonie Henriksenie. Duńczyk trenuje już od piątego roku życia. Jego styl bazowy to muay-thai. Simon reprezentuje klub Buddha Fight Academy. Ponadto jest chuliganemNew Gen Brøndby.

Do tej pory Henriksen stoczył dziewięć pojedynków na gołe pięści. Duńczyk zyskał popularność po startach w King Of The Streets, gdzie odnotował pięć walk i kończył je efektownymi nokautami. Simon ustanowił również w wspomnianej organizacji rekord – najszybszego nokautu.

Poniżej zobaczycie Simona w akcji:

WOTORE 4 PPV

Gala WOTORE 5 odbędzie się już w najbliższy piątek!

Zobacz także:

Gdzie będzie walczyć Kayla Harrison? Dziennikarz Ariel Helwani zdradził kierunek!

Wielu kibiców mieszanych sztuk walki zastanawia się gdzie teraz będzie walczyć Kayla Harrison. Była medalistka olimpijska w judo oraz dwukrotna zwyciężczyni turnieju organizacji PFL jest obecnie wolną zawodniczką.

Patryk Kaczmarczyk trenuje w UFD Gym z Roberto Soldicem, “Chorwacki Robocop”: Dobrze ku***a, zajeb**cie! Widzieliście?

Jeden z czołowych zawodników kategorii piórkowej w Polsce i medialny lew organizacji KSW Patryk Kaczmarczyk przez ostatnie dni trenuje w klubie UFD Gym w Dusseldorfie. Tam pomaga mu m.in. mistrz wagi półśredniej i średniej KSW – Roberto Soldic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis