MMA PLFAME MMAKim jest Sebastian ”Ztrolowany” Nowak? Przeciwnik Rataja na FAME MMA 7

Kim jest Sebastian ”Ztrolowany” Nowak? Przeciwnik Rataja na FAME MMA 7

Kim jest Sebastian ”Ztrolowany” Nowak. Sebastian Nowak (2-0) spełnia swoje następne marzenia. ”Ztrolowany”, bo tak brzmi jego ksywka już piątego września niespodziewanie zasili kartę FAME MMA 7. Sebastian w Łodzi zakończy swój konflikt z Maciejem Ratajem, który trwa już od jakiegoś czasu.

Dodać również trzeba, że kibice FAME MMA liczyli na te zestawienie w najbliższym czasie. ”Ztrolowany” wróci do klatki po prawie 2-letniej przerwie.

Sebastian Nowak postawił na zmiany w swoim życiu!

Sebastian Nowak jest youtuberem mającym 166 tysięcy subskrypcji na swoim kanale. Skupia się w nim na grach komputerowych. Nowak zapisał się w historii organizacji. Jego starcie z Michałem Bogawskim otworzyło pierwszą edycję FAME MMA, do której doszło trzydziestego czerwca w Koszalinie.

Starcie z ”Bogasem” w 2018 roku nie było łatwym zadaniem. Walka zakończyła się dopiero w trzeciej rundzie. Obaj byli już straszliwie zmęczeni, a dużo osób zarzucało Nowakowi, że jego ciosy były pchane i nie stanowiły większego zagrożenia. ”Ztrolowany” pokazał charakter i w ostatniej rundzie zastopował rywala. Ponadto Nowak chciał zaskoczyć techniką kończącą – trójkąt nogami.

Kim jest Sebastian ”Ztrolowany” Nowak

Co ważne Sebastian Nowak podkreślał o swojej zmianie. Treningi oraz sama propozycja FAME MMA sprawiła, że wziął się na siebie. Waga pokazała zdecydowanie mniejszą ilość kilogramów o czym chętnie wspomina i apeluje do ludzi, którzy mieli podobny problem.

Do jego drugiej walki doszło niecałe dwa miesiące później. W  Poznaniu sprawił niespodziankę przed czasem odprawiając Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka. Trzeba jednak dodać, że Nowak w tym pojedynku miał spore problemy. ”Ztrolowany” w drugiej rundzie wykorzystał zdecydowanie widoczne zmęczenie ”Łazarskiego Gladiatora” i zakończył pojedynek przed czasem.

Po tym jak sędzia przerwał walkę – mieliśmy euforię i wielkie zadowolenie Nowaka. Na ten moment dużo osób zwróciło uwagę. Chociażby sam uznany Marcin Różalski, który podkreślał, że uczestnicy FAME MMA nie walczą tu tylko dla pieniędzy, ale również dla tych wielkich emocji i możliwości wygrana dla nich ważnej rywalizacji.

Sebastian Nowak w najbliższym pojedynku zmierzy się z Maciejem Ratajem, który może mieć przewagę jeśli mowa o sile fizycznej. ”Ztrolowany” w sobotę będzie chciał nas ponownie zaskoczyć. Nowak zapowiada, że po ostatnim pojedynku z ”Bonusem BGC” zakochał się w mieszanych sztukach walki i zrobił spore postępy. Dodać również trzeba, że Sebastian trenuje w uznanym klubie w Polsce jakim jest bezwzględnie jest Czerwony Smok, a w przygotowaniach pomaga mu zawodnik MMA – Piotr ”Bodzio” Kamiński.

Rozpiska gali FAME MMA 7:

Początek – sobota, 5 września godz. 20:00

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Dawid Malczyński vs. Wojciech Gola
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Marcin „Mielonidas” Makowski vs. Łukasz Lupa
Dariusz “Lew” Kaźmierczuk vs. Marcin Najman
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Paweł “Tybori” Tyburski vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula
Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs. Maciej Rataj

Zobacz także:

Popek Monster spełnił swój cel! Zaskoczeni?

Popek Monster już w sobotę stoczy walkę u nowego pracodawcy. ”Król Albanii” dotrzymał słowa i zbudował dobrą formę

Khalidov o przyszłości Gamrota! Zaskoczeni tymi słowami?

Mamed Khalidov skomentował potencjalne przejście Gamrota do UFC. Przypomnijmy, że legenda KSW w przeszłości miała parokrotnie okazje spróbowania sił w największej organizacji na świecie