MMA PLFAME MMAKim jest Patryk ”Kizo” Woziński? Przeciwnik Popka na FAME MMA 9!

Kim jest Patryk ”Kizo” Woziński? Przeciwnik Popka na FAME MMA 9!

Czas na przedstawienie bohaterów walki wieczoru zbliżającej się gali FAME MMA 9, która odbędzie się szóstego marca. Będzie to starcie popularnych raperów. Popek Monster (4-4) w drugim pojedynku w freakowej organizacji zmierzy się z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim (0-1). Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest ”Król Albanii”.

Kizo

42-latek w FAME MMA pierwszy pojedynek stoczył piątego września. Raper z Legnicy w walce wieczoru skrzyżował rękawice z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Popek szybko, bo już w pierwszej rundzie poddał debiutanta. Warto zaznaczyć, że było to pierwsze zwycięstwo Popka przez poddanie.

Kim jest ”Kizo”?

Patryk Woziński to raper i autor tekstów. Jest on członkiem zespołu Chillwagon. ”Kizo” już w tym momencie miał szansę współpracować z takimi twórcami jak Borixon, Szpaku czy Malik Montana.

Pierwszy numer ze strony ”Kizo” ukazał się w 2009 roku. Był związany z Ciemną Strefą. Znaczący sukces nastąpił w 2018 roku, gdy został wydany jego debiutancki album Ortalion i Champion przy współpracy ze Step Records.

W poprzednim roku Patryk wydał album Posejdon w wytwórni chillwagon. Z Wozińskim przy projekcie Heavyweight pracuje Bonus RPK czy chociażby Jongmen. ”Kizo” na instagramie ma aktualnie 518 tysięcy obserwujących.

”Kizo” zadebiutował pod koniec czerwca 2019 roku. Woziński w Częstochowie przegrał przed czasem z Marcinem ”Mielonidasem” Makowskim.

”Kizo” od początku rozpuścił ręce i większość ciosów dochodziło do celu.  Makowski nie zamierzał czekać i w tempo zdobywał sprowadzenia. Marcin miał dosiad, ale nie wykorzystał okazji. W drugiej rundzie ”Kizo” był jeszcze bliżej realizacji, bo miał oponenta na deskach. Makowski wytrzymał i zdobył  następne sprowadzenie. Wszedł na dosiad. W trzeciej rundzie Marcin nie ryzykował i już na początku obalił oponenta. Tym razem nie wypuścił z rąk świetnej okazji i zakończył walkę przed czasem.

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Błoński
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Ile zarabiają ”chłopaki do bicia”? Widzieliście?

Popularny dziennikarz sportowy Andrzej Kostyra poruszył kontrowersyjny temat wynagrodzeń i wyliczył ile zarabiają tak zwani “chłopaki do bicia” w boksie. Dziennikarz w kilku przypadkach podał konkretne kwoty!

Bonus BGC ćwiczy przyjmowanie liści! To dobry pomysł?

W sieci pojawiło się wideo pokazujące jak Bonus BGC ćwiczy przyjmowanie “liści”! Ten pochodzący z Wrześni celebryta i zawodnik mieszanych sztuk walki już 20 marca wystąpi na gali PunchDown 3 w Poznaniu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis