MMA PLFAME MMAKim jest Mateusz Murański? Przeciwnik Arkadiusza Tańculi na FAME MMA 9!

Kim jest Mateusz Murański? Przeciwnik Arkadiusza Tańculi na FAME MMA 9!

Foto: Mateusz Murański facebook

Mateusz Murański już szóstego marca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Podczas FAME MMA 9 dojdzie do wyjaśnienia jego konfliktu z Arkadiuszem Tańculą.

Przypomnijmy, że obaj znani są z serialu ”Lombard. Życie pod zastaw”. Mateusz zapewnia, że poróżniło ich parę tematów, padły mocne słowa, więc jest to odpowiedni moment, aby wszystko wyjaśnić w klatce.

Dla ”Aroya” będzie to trzeci pojedynek pod banderą FAME MMA. Tańcula pochodzący z Wieliczki będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej. Doszło do niej na ósmej edycji w Łodzi. Tańcula pokazał charakter i do samego końca próbował odpowiadać, lecz było to za mało na świetnie dysponowanego Pawła Tyburskiego. Były piłkarz choćby niskimi kopnięciami zdominował pojedynek.. Walka ostatecznie zakończył się w drugiej rundzie.

”Adek” czy ”Ryży”?

Mateusz Murański swoją największą popularność zdobył w serialu ”Lombard. Życie pod zastaw”, gdzie nie brakowało momentów – wspólnej pracy z najbliższym rywalem. Co tak naprawdę się stało? Sytuację opisał Murański w rozmowie z naszym portalem.

Słuchaj my kiedyś byliśmy generalnie kolegami. Jak poznaliśmy się na planie byliśmy kolegami/znajomymi dobrymi. Później przyszedł taki moment, że poróżniło nas parę kwestii. Arek powiedział kilka słów za dużo i teraz jest sposobność ku temu żeby zmierzyć się w klatce. Z mojej strony nie będzie jakiś buńczucznych gadek czy zapowiedzi, bo nie jest to zgodne z moim etosem życiowym/systemem wartości. Ja taki nie jestem, wolę pokazać w klatce. Wydaje mi się, że to co pokaże w walce z Arkiem to będzie więcej niż tysiące słów.

Murański w 2020 roku miał szansę pojawić się w ”Asymetrii”. Wcześniej gościnnie brał udział w serialach takich jak Miasto Długów, Echo serca, Komisarz Alex i Ojciec Mateusz.

O debiucie Murańskiego wspominało się już w kontekście organizacji Armia Fight Night, ale nie doszło to do skutku.

Święta świetami , ale formę trzeba robić 👊💪
Śmiało mogę Wam się przyznać , że na ten moment to forma moja życia , ale to dopiero początek , bo przede mną jeszcze wiele wyznań sportowych👊💪@famemmatv

Zobacz także:

Najman o sytuacji na FAME MMA 8: Mogę żałować tyle, że nie zdążyłem jeszcze paru łokci włożyć!

Marcin Najman nie żałuje tego co się stało na FAME MMA 8! Częstochowianin gwarantuje, że mógł w tej sytuacji wyprowadzić jeszcze parę łokci. To jedyne czego żałuje po gali w Łodzi. 

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.