MMA PLFAME MMAKim jest Marta ”Martirenti” Rentel? Przeciwniczka Linkiewicz na FAME MMA 7!

Kim jest Marta ”Martirenti” Rentel? Przeciwniczka Linkiewicz na FAME MMA 7!

Marta Rentel już w najbliższą sobotę zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Podczas FAME MMA 7 w Łodzi czeka ją nie małe wyzwanie, bo zmierzy się z bardziej doświadczoną Martą Linkiewicz (2-1).

Oczywiście zdecydowaną faworytką tego starcia jest ”Linkimaster”. Nie jest to zaskoczenia patrząc przez pryzmat zdobytego doświadczenia w klatce. Dodatkowo Linkiewicz w ostatnim pojedynku przewalczyła cały dystans. Nie tak dawno informowaliśmy, że Marta zajmuje 25 miejsce w rankingu polskich zawodniczek na stronie tapology.com.

Kim jest Marta ”Martirenti” Rentel!

25-latka to popularna Influencerka mająca dużą rzeszę fanów na YouTube (85,6 tys. subskrypcji), Instagramie (478 tys obserwujących) i TikToku (1,7 obserwujących). Marta dodatkowo wystąpiła w programie ”FAME czy SHAME”, który cieszył się sporym zainteresowaniem na Pleyer.pl. 

Do programu zaproszono dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia, którzy potrafili zaistnieć w mediach społecznościowych. Tym samym udział Rentel nie był zaskoczeniem. Marta co ważne poznała tam swoją drugą połówkę. Związek z Michałem Gałą przetrwał poza programem. Dodatkowo w ostatnim czasie postanowili zamieszkać razem.Marta podkreśla, że nie jest to sztuczna relacja na rzecz programu telewizyjnego, a prawdziwe uczucie.

”Martirenti” w swoich mediach społecznościowych nawołuje do sportowego trybu życia, który jest ważny w dzisiejszych czasach. Dodatkowo Marta sama trenuje i pokazuje co potrafi swoim widzom. 25-latka do najbliższego starcia przygotowywała się w WCA Fight Team w Warszawie. Przypomnieć również trzeba, że Rentel w przeszłości trenowała judo – co oczywiście może jej pomóc przy najbliższej walce.

Rozpiska gali FAME MMA 7:

Początek – sobota, 5 września godz. 20:00

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Dawid Malczyński vs. Wojciech Gola
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Marcin „Mielonidas” Makowski vs. Łukasz Lupa
Dariusz “Lew” Kaźmierczuk vs. Marcin Najman
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr “Tybori” Tyburski vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula
Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs. Maciej Rataj

Zobacz także:

Prezes FEN rzuca wyzwanie Gamrotowi! Zaskoczeni?

Mateusz Gamrot jest wolnym agentem. Paweł Jóźwiak prezes FEN zaproponował zestawienie

Stifler robi postępy! Zaskoczy w sobotę?

Damian Zduńczyk zadebiutuje już w sobotę. Podczas FAME MMA 7 zmierzy się z Popkiem Monsterem