MMA PLFAME MMAKim jest Maciej Rataj? Przeciwnik Sebastiana ”Ztrolowanego” Nowaka na FAME MMA 7!

Kim jest Maciej Rataj? Przeciwnik Sebastiana ”Ztrolowanego” Nowaka na FAME MMA 7!

Maciej Rataj wraca szybciej do klatki niż mogliśmy się tego spodziewać. Zawodnik pochodzący z Szczecina już w najbliższą sobotę stoczy drugą walkę w organizacji. Rataj na FAME MMA 7 w Łodzi ma do wyjaśnienia swój konflikt z Sebastianem ”Ztrolowanym” Nowakiem.

Do ich ”spięcia” doszło niedawno w internecie i padły mocne słowa. Rataj liczył, że organizacja doprowadzi do pojedynku i będzie miał szansę udowodnić kto jest lepszy. Dodatkowo od jakiegoś czasu fani organizacji FAME MMA apelowali, aby ”Ztrolowany” dostał następną szansę i powrócił do klatki.

Kim jest Maciej Rataj!

Maciej Rataj na co dzień jest trenerem personalnym choć w ostatnim czasie pojawił się problem. Mowa oczywiście o koronawirusie, który do niedawna wszystko wstrzymywał. Rataj jest również instruktorem na siłowni. Uczestnik FAME MMA ma za sobą spore sukcesy – jeśli mowa o zawodach sylwetkowych. Maciek ma ukończone studia na Uniwersytecie Szczecińskim na wydziale kultury fizycznej i promocji zdrowia. 

Maciek popularność zdobył w programie ”Ex na plaży”, który jest transmitowany na MTV. Rataj pojawił się również w jednym z odcinków ”Ekipy z Warszawy”, po który tak naprawdę zaczął się jego konflikt z ”Don Kasjo”.

Maciek dostał szansę i swój debiut odnotował na FAME MMA 6. Pod koniec marca rozwiązał się jego konflikt z Kasjuszem Życińskim. Maciej w pierwszej rundzie miał nawet swoją szansę, gdy zdobył dominującą pozycję (dosiad), ale zabrakło doświadczenia. W drugiej odsłonie Rataj był już kompletnie zmęczony i został poddany (gilotyną) z rąk boksera – co dodatkowo mogło zaskoczyć.

Co ważne doszło do zgody pomiędzy Maćkiem, a Kasjuszem. Drugi wymieniony zaprosił rywala na imprezę. Na jednej z nich Rataj poznał swoją drugą połówkę. Mowa o Magda lenie Lubacz, która jest zwycięzcą programu Projekt Lady III.

Dodajmy, że Maciej Rataj do swoich pojedynków przygotowuje się pod okiem Antoniego Chmielewskiego (32-18), który jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce. 38-latek to legenda, która dużą część swojej kariery spędziła w organizacji KSW. Antek przez wiele lat konfrontował się z ścisłą czołówką zawodników w naszym kraju.

Rozpiska gali FAME MMA 7:

Początek – sobota, 5 września godz. 20:00

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Dawid Malczyński vs. Wojciech Gola
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Marcin „Mielonidas” Makowski vs. Łukasz Lupa
Dariusz “Lew” Kaźmierczuk vs. Marcin Najman
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr “Tybori” Tyburski vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula
Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs. Maciej Rataj

Zobacz także:

Brat Kołeckiego vs Brat Pudziana. Co wy na to?

Niewykluczone, że do tego pojedynku dojdzie, bo jedna strona jest na ”tak”. Sami zobaczcie co powiedział Sylwester Kołecki

Najbliższa walka Fabińskiego w Polsacie Sport. Jak typujecie?

Już w najbliższą sobotę swoją następną walkę stoczy Bartosz Fabiński. ”Butcher” zmierzy się z niebezpiecznym Andre Munizem