MMA PLFAME MMAKim jest Kamila ”Zusje” Smogulecka? Przeciwniczka Dagmary Szewczyk na FAME MMA 8!

Kim jest Kamila ”Zusje” Smogulecka? Przeciwniczka Dagmary Szewczyk na FAME MMA 8!

Foto: FAME MMA

Kamila Smogulecka znana jako ”Zusje” już dwudziestego pierwszego listopada stoczy drugi pojedynek w FAME MMA. Będzie kolejne szalone starcie pań?! Zobaczymy co w Łodzi zaprezentuje jej przeciwniczka Dagmara Szewczyk, dla której będzie to debiut zawodowy.

W walce wieczoru Kacper Blonsky zmierzy się z Marcinem Dubielem. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy wyczekiwane starcie pomiędzy ”Don Kasjo”, a ”El Testosteronem”. Swój debiut w organizacji odnotuje Piotr Pająk z kanału Podróże Wojownika. Jego przeciwnikiem będzie Alan Kwieciński.

Wyjście z poważnych problemów!

Kamila zaczynała jako modelka, a swoją popularność zdobyła po udziale w teledysku Donatana pod tytułem ”Nie lubimy robić”. Szybko zwróciła na siebie uwagę swoją urodą i nie trzeba było długo czekać na następne ciekawe propozycje.

Smogulecka zagrała nawet w kinie, ale pojawiły się duże problemy z alkoholem i narkotykami, więc ”Zusje” musiała zasięgnąć profesjonalnej pomocy. Ukończyła 8-tygodniowy cykl terapii stacjonarnej w ośrodku psychoterapii uzależnień w Jastrzębiej Górze.

W tym momencie jest ”czysta” i daje przykład dla fanów FAME MMA, że da się wyjść z ogromnych problemów. Nie było to proste, ale jak widać można.W tym momencie Smogulecka prowadzi zupełnie nowe życie, które jej służy! 

Poczyniła duże zmiany co się chwali. Do jej pierwszego pojedynku w MMA doszło na szóstej  edycji w marcu. Przygotowania spędziła pod okiem Bartosza Chyrka czyli zawodnika MMA, który może pochwalić się rekordem pięciu zwycięstw i trzech przegranych.

Co ciekawe była to pierwsza walka kobiet w organizacji FAME MMA, która potrwała cały dystans. ”Zusje” po trzech rundach bitki musiała uznać wyższość Marty Linkiewicz, która była faworytką bukmacherów. W tej walce zobaczyliśmy nową twarz Kamili, która była zmotywowana oraz wychodziła  niczym do walki o śmierć i życie. Czy będzie podobnie na FAME MMA 8? Tego nie możemy wykluczyć.

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Tyson z Gromdy ma duże kłopoty! Co z finałem?

Krystian K. ma poważne problemy. Wydaje się, że finał na gali Gromda nie dojdzie do skutku

Tomasz Narkun robi awanturę na ważeniu! Będzie obrona tytułu?

”Żyrafa” już dziś staje do obrony pasa w kategorii półciężkiej. Tomasz z niecierpliwością czeka na następny pojedynek. Na ważeniu było gorąco, sami zobaczcie