MMA PLBez kategoriiKim jest Kamil Łaszczyk? Przeciwnik “Ferrariego” na FAME MMA 17!

Kim jest Kamil Łaszczyk? Przeciwnik “Ferrariego” na FAME MMA 17!

Kim jest Kamil Łaszczyk? Main event siedemnastej odsłony FAME MMA już w najbliższy piątek. Elektryzujące starcie, w którym staną naprzeciw sobie Kamil Łaszczyk z “Władcą Piekieł” wzbudza kolosalne emocje. Zdania zarówno ludzi, jak i ekspertów są podzielone. Przybliżmy sobie lepiej sylwetkę niepokonanego pięściarza.

Konflikt bohaterów walki wieczoru wspomnianego wydarzenia zaczął się od wpisu Kamila. “Szczurek” przesłał jasny komunikat, kto z takiej walki wyszedłby zwycięsko. Amadeusz oczywiście tego nie przeoczył i odniósł się do tezy Wrocławianina. Ich spięcie przeobraziło się w mocny konflikt, w którym nikt nie szczędzi sobie słów. W ostatniej walce gali FAME 17 już nie słowa, a czyny pokażą kto jest lepszy.

Kamil Łaszczyk – wiek, wzrost

Pochodzący z Wrocławia pięściarz urodził się 20 stycznia 1990, więc ma 32 lata. Kamil jest dość niski – mierzy 168 cm.

Przyszły Mistrz świata?

Kamil Łaszczyk urodził się w 1991 roku we Wrocławiu. Od dzieciaka miał zamiłowanie do bijatyki. Wielokrotnie powtarzał, że już zza dzieciaka się bił i kulał ze starszymi oraz większymi od siebie. Twierdzi, że ze względu na to, formuła MMA oraz kilogramy zdadzą się na nic Amadeuszowi. W wieku 13 lat zaczął przygodę z boksem amatorskim w Gwardii Wrocław. Przed przejściem na zawodowstwo, wygrał ponad 100 pojedynków, przegrywając przy tym zaledwie siedem.

W 2011 roku zadebiutował w boksie zawodowym, w którym do dnia dzisiejszego nie odniósł porażki. Dysponuje 32-ma wygranymi, w tym 10-ma przez nokaut. Jeśli chodzi o boks, to Kamil ma jeden cel. Tak jak wpajał mu do głowy ś.p. dziadek, zamierza zostać mistrzem świata wagi superpiórkowej. “Szczurek” jest w zażyłych relacjach z dobrze nam znanym Mariuszem Wachem. Cały świat boksu trzyma za niego kciuki w walce z kontrowersyjnym influencerem. Na ten moment “Szczurek” ma 20 tysięcy obserwujących swoim Instagramie.

Zobacz także:

Don Kasjo mocno o Denisie Załęckim: Uważam, że bardzo złe przykłady daje młodzieży!

Kasjusz Życiński pojawił się na sobotniej gali Fight Exclusive Night 44 w Ostrowie Wielkopolskim. ”Don Kasjo” w rozmowie z portalem AntyFakty zdradził, że dostał propozycję walki z Denisem Załęckim. Do walki miałoby dojść na gali High League 6 w Katowicach, lecz Kasjusz nie jest tym zainteresowany, bowiem na tej samej karcie wystąpi Marcin ”El Testosteron” Najman. ”Don Kasjo” zapewnił, że na jednej z kolejnych edycji jest otwarty na starcie z ”Bad Boyem”.

Ferrari ostro o Adamku: Żeby nie wyszedł i nie skończył jak Polak! Byłby duży wstyd!

To jest dość mocna i kontrowersyjna wypowiedź. Amadeusz Roślik podczas zapowiedzi walki z Kamilem Łaszczykiem ponownie wypowiedział się o legendarnym Tomaszu Adamku. Po sportowi fani nie będą zadowoleni…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis