MMA PLFAME MMAKim jest Kacper Blonsky? Przeciwnik Marcina Dubiela na FAME MMA 8!

Kim jest Kacper Blonsky? Przeciwnik Marcina Dubiela na FAME MMA 8!

Już w najbliższą sobotę odbędzie się FAME MMA 8. Tym razem postanowiliśmy przedstawić wam sylwetkę jednego z bohaterów walki wieczoru. Mowa o Kacprze Blonskym, który w Łodzi zamierza wyjaśnić swój konflikt z Marcinem Dubielem.

Wcześniej koledzy, a nawet praca w jednym projekcie. Teraz? Wrogowie, którzy chcą udowodnić swoją wyższość. Obaj podkreślają, że już wcześniej dochodziło do ich bójek. Kto się okaże lepszy w profesjonalnym starciu w klatce? Tego dowiemy się w najbliższą sobotę! Marcin Dubiel do swojego pojedynku przygotowuje się w Uniq Fight Club.

Kim jest Kacper Blonsky?

Kacper już od ponad dwóch lat działa aktywnie w sieci i w krótkim czasie odniósł sukces. 22-latek już w tym momencie ma bardzo dużą rzeszę fanów choć i krytyków, którzy pojawili się po pierwszej konferencji prasowej promującą najbliższą walkę. 

Blonsky ma aktualnie 855 tysięcy subskrybentów na swoim kanale YouTube, ale i 914 tysięcy obserwujących na instagramie. Ponad rok temu jego utwór pod tytułem ”Eluwina” przyniósł świetne wyniki. Bowiem ma ponad 33 miliony odsłon.

Blonsky do pojedynku podchodzi profesjonalnie i podkreśla, że nie chciałby skończyć swojej przygody z FAME MMA po jednej walce. Kacper przygotowuje się w WCA Fight Team pod okiem Anzora Azhieva (7-2), którego dobrze znamy ze startów w organizacji KSW.

Wybrałem WCA głównie, dlatego, że z Adrianem Polakiem znamy się dobrze od wielu lat. Bardzo mi polecał Anzora Azhieva, abym z się przygotowywał. Widziałem, że Adi też zrobił duży progres. Przyszedłem na jeden trening jeszcze za nim były plany, abym walczył. No i zobaczyłem, że to jest taki sympatyczny człowiek. Oglądałem jego walki i stwierdziłem, że lepszego trenera nie będę miał. To jest kocur.

Kacper podkreśla, że jeśli chodzi o typowe bitki, to miały one miejsce w jego życiu. Wspomina tutaj o solówkach pod klubami.

Jak na dwa miesiące pracy.. Wcześniej biłem się pod klubami. Kiedyś miałem taką przygodę w moim rodzinnym mieście. Chodziło się przed bramę i wyjaśniało problemy, bo jak się biło na terenie klubu to wbiegał cham i cię jeszcze po głowie zdzielił. Wszyscy ustawiali się przed bramą i kilka razy się biłem. W Warszawie też zdarzało się kilka razy, ale jak widać z mojej aparycji nie jestem żadnym zabójcą. Nie jestem osobą, która szuka zwady, ale jak ktoś zacznie to nie uciekam, bo mam charakter. Jestem z małego miasta Sokołowa Podlaskiego jak tu obok trenujący Daniel Omielańczuk. O czym się dowiedziałem niedawno. W tym mieście jest potencjał dla zawodników.

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Skandal w Brazylii! Sędzia powinien jeszcze pojawiać się w klatce?

To była skandaliczna sytuacja. Sędzia wznowił walkę mimo, że zawodnik był znokautowany. Sami zobaczcie

Pas w stawce starcia Kwieciński-Pająk! Komu kibicujecie?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się FAME MMA 8. Sportowo starcie Kwieciński-Pająk zapowiada się świetnie. Dodatkowo smaczku dodaje fakt, że na szali będzie pas federacji…