MMA PLKhabib NurmagomedovKim jest Hasbulla Magomedov? Mini Khabib podbija internet! [WIDEO]

Kim jest Hasbulla Magomedov? Mini Khabib podbija internet! [WIDEO]

Hasbulla Magomedov w szybkim tempie zdobył wielką popularność. W tym momencie jest nazywany ”Mini Khabibem”. Co ciekawe Hasbulla również będzie walczył, bo jest osobą pełnoletnią, a organizatorzy znaleźli mu odpowiedniego rywala, który nie będzie odbiegał jeśli chodzi o warunki fizyczne.

Gwiazda Dagestanu swoją karierę definitywnie zakończyła w październiku 2020 roku. Khabib już wielokrotnie był kuszony powrotem. ale wydaje się to niemożliwe bowiem ważniejsza jest dla niego złożona obietnica matce. Nurmagomedov podczas UFC 254 już nie pierwszy raz udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem. 32-latek w drugiej odsłonie poddał Justina Gaethje.

Kim jest ”Mini Khabib”?

Hasbulla Magomedov to przede wszystkim bloger i tik toker. Magomedov na instagramie udzielał się już w listopadzie 2020 roku, ale największe zainteresowanie zyskał w tym roku na Tik Toku.

Z nową sławą bogactwo Hasbulla mocno wzrosło. Wojownik z Machaczkała swoimi filmami wzbudził szacunek i zainteresowanie środowiska MMA.

Warto zaznaczyć, że Magomedov ma 18-lat. Hasbulla ma stwierdzoną chorobę genetyczną i posiada cechy dziecięce. Według wywiadu, który Hasbulla udzielił SportsKeeda, ma on 3 stopy i 4 cale.

Czeczeński zawodnik MMA – Asxab Tamaev chce doprowadzić do walki Hasbulla Magomedova z Abdu Rozikiem, który ma podobne zaburzenia związane ze wzrostem.

Jest jednak pewien problem…Uliana Podpalnaya (szefowa Rosyjskiego Związku Lekkoatletycznego) uważa, że jest to zły pomysł. Uliana sądzi, że pojedynek odbyłby się tylko, aby rozśmieszyć publiczność. Zmieni zdanie, gdy sztuki walki z karłowatością stałyby się sportem paraolimpijskim.

Zobacz także:

KSW: Erko Jun zapowiada następny pojedynek! Kto będzie rywalem?

Erko Jun wraca do klatki KSW! Bośniak za pośrednictwem swojego Instagrama poinformował, że zna już datę i miejsce swojego pojedynku. “Wracam silniejszy, niż kiedykolwiek” – napisał 32-latek.

MMA VIP 2: Tomasz Chic robi formę na Pudziana! Duża zmiana jeśli chodzi o kilogramy! [WIDEO] Widzieliście?

Tomasz Chic tak jak obiecał pod koniec maja rozpoczął przygotowania do starcia z Krystianem Pudzianowskim. Tomasz na poważnie bierze pojedynek i zamierza wszystkich zaskoczyć już osiemnastego czerwca.