MMA PLFAME MMAKim jest Gamou Fall? Przeciwnik ”Szewca” na FAME MMA 8!

Kim jest Gamou Fall? Przeciwnik ”Szewca” na FAME MMA 8!

Foto: FAME MMA

Gala FAME MMA zbliża się dużymi krokami! Czas na zaprezentowanie sylwetek bohaterów ósmej edycji, która dwudziestego pierwszego listopada odbędzie się w Łodzi. Jako pierwszy wystąpi Gamou Fall, który jest nową ciekawą postacią w freakowej organizacji.

Pod koniec miesiąca w debiucie w MMA zmierzy się z Maciejem Szewczykiem. ”Legnica się nie przytula” to na pewno mogliśmy zobaczyć podczas debiutu Szewczyka. Po trzech rundach sędziowie niejednogłośnie wskazali na konto Dawida Ambro, ale ”Szewcu” tym pojedynkiem zyskał dużo. Walka mogła iść w dwie strony, a już na samym początku pierwszym mocnym uderzeniem Szewczyk ściął z nóg rywala. Czekamy z niecierpliwością na więcej w wykonaniu podopiecznego Eliasza Jankowskiego, bo pierwszą walkę oglądało się naprawdę przyjemnie.

Gamou Fall model, aktor…

Gamou Fall to nowa postać w organizacji FAME MMA. Szybko został zauważony, a kursy bukmacherskie są po jego stronie choć w klatce nie widzieliśmy go jeszcze ani razu!

Podczas konferencji prasowej dużo osób zwróciło uwagę, że Gamou jest podobny do mistrza świata w boksie. Mowa o Anthonym Joshue. Czyżby FAME MMA miało swojego Joshuę? Dowiemy się tego dwudziestego pierwszego listopada!

Rozpoczynamy przygodę! Dzisiaj kolejny raz miałem okazje zrobić coś po raz pierwszy! Ciekawe doświadczenie przede mną. Pewnie kilka osób zastanawia się co, jak i dlaczego, wiec opowiem o tym jutro. Dzięki wielkie za wsparcie i pozytywny odzew! Widzimy się 21 listopada!

Co ciekawe do debiutu Falla mogło dojść już podczas ostatniej gali w Łodzi. Z karty walk z powodu kontuzji wypadł Krystian ”Krycha” Witczak. Organizacja FAME MMA zaproponowała ”Szewcowi” nowego rywala, który był właśnie wspomniany Gamou. Zawodnik z Legnicy odmówił, ponieważ uważa, że na taki pojedynek potrzebuje odpowiednich przygotowań pod danego zawodnika. Jak widać ponownie przysłowie się sprawdziło – ”co się odwlecze, to nie uciecze”. 

Gamou Fall zajmuje się modelingiem, a jego instagram obserwuje ponad 12 tysięcy użytkowników. Gamou ma za sobą przygodę z aktorstwem. Wystąpił choćby w filmie Patryka Vegi pod tytułem ”Botoks”. Falla mogliśmy również zobaczyć w teatrze w Poznaniu.

Gamou od wielu lat trenuje i tym samym za sobą doświadczenie oraz dobre kursy bukmacherskie. Mimo wszystko podkreśla, że treningi były, ale też pojawiały się przerwy. Fall do najbliższej walki przygotowuje się w znanym klubie jakim bez wątpienia jest Ankos Poznań. 

FAME MMA 8 – pełna karta walk

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Zobacz także:

Marcin Różalski zdradził z jakimi problemami się zmaga! Zaskoczeni?

Marcin Różalski wrócił do klatki po ponad dwuletniej przerwie. Popularny ”Różal” zdradził z jakimi problemami zmaga się w ostatnim czasie

Saleta choke podczas ostatniej gali UFC! Widzieliście?

W kategorii ciężkiej Alexander Romanov poddał rywala przedramieniem. Co to przypomina? KSW 14 i walkę Przemysława Salety z…