MMA PLArabKim jest Gabriel ”Arab” Al-Sulwi? Przeciwnik Pawła Tyburskiego na FAME MMA 8!

Kim jest Gabriel ”Arab” Al-Sulwi? Przeciwnik Pawła Tyburskiego na FAME MMA 8!

Gabriel ”Arab” Al-Sulwi już w najbliższą sobotę odnotuje swój debiut w FAME MMA. Podczas ósmej edycji w Łodzi zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Trzeba przyznać, że sportowo jest to jedno z najlepszych zestawień podczas zbliżającego się eventu.

Arab

Paweł Tyburski zawsze miał coś wspólnego ze sportem. Ma za sobą poważny epizod z piłką nożną. ”Tybori” swoją popularność zdobył w programie ”Love Island. Wyspa miłości”. Reprezentant Uniq Fight Club zadebiutował podczas ostatniego eventu. Tyburski zaprezentował się z świetnej strony. Paweł w drugiej rundzie przed czasem pokonał Arkadiusza Tańcule.

Poważne problemy, ale ma już to za sobą!

27-latek to popularny raper z Świlczy. ”Arab” dostał swoją szansę w programie ”ŻywyRap” i wykorzystał ją w pełni. Gabriel został doceniony i zauważony. Jego styl oraz zachowanie szybko przypadło do gustu licznych fanów.

Kanał Araba na YouTubie ma 281 tysięcy subskrybentów, a jego utwory mają świetne wyniki jeśli mowa o wyświetleniach. Na instagramie jest również duża rzesza kibiców, bo ponad 67 tysięcy obserwujących.

Gabriel do swojego pojedynku przygotowuje się w Zenith FitFabric Łódź. Al-Sulwi wspominał choćby o pomocy ze strony czołowego zawodnika w naszym kraju. Marcin Bandel (18-7-1), bo o nim mowa – to doświadczony fighter, który ma za sobą nawet epizod w UFC.

Gabriel toczył pojedynki amatorskie, ale ma również dwa starcia zawodowe. 27-latek odnotował dwa pojedynki w organizacji Fight Exclusive Night. Gabriel w październiku 2017 roku przed czasem odprawił Bartłomieja ”Ruby’ego” Brzezińskiego. W ostatnim starcie widzieliśmy go na 24 edycji, gdy doszło do jego zestawienia Maciejem ”Wujkiem Samo Zło” Gnatowskim. Starcie w formule bokserskiej skończyło się łatwym i efektownym zwycięstwem Gabriela Al-Sulwi. 

”Arab” po ostatniej walce miał duże problemy! Przez moment skończył nawet jako bezdomny.. Co ważne ma już te problemy za sobą.

Jeszcze przed samą walką z Wujkiem Samo Zło pod Poznaniem byłem w przytułku dla bezdomnych, bo tak toczyły się moje losy przez używki. Tak poleciałem grubo, że swoją firmę rozwaliłem i po prostu skończyłem przez chwile jako bezdomny. Dużo paliłem, ale twardsze rzeczy były i mnie tego kosztowały (..) W sumie to był największy życiowy błąd. Mam nadzieje, że już nigdy go nie będzie. Powrót do narkotyków, bardzo dużo wtedy popsułem i straciłem. Plus z tej sytuacji jest taki, że się tak sparzyłem – nie mam zamiaru i nie chce żadnych używek. Akurat ja działam zero jedynkowo i wiem, że  dużo ludzi też tak ma. Nie potrafiłbym sobie zajarać w sobotę po całym tygodniu. Tylko jakbym zajarałbym w sobotę to od niedzieli jaram i szukam różnych rzeczy, i w tym swoim świecie już zaczynam żyć. Co przynosi potem opłakany efekt końcowy, bo rzeczywiście przesadzam. Mam skłonności takie. Są ludzie, którzy zawsze będą alkoholikami i muszę się pilnować. Są ludzie z dwubiegunówką oni zawsze to mieli i mogą z nią żyć, gdy nauczą się różnych mechanizmów jak po prostu nie popadać w skrajności. Tak samo jest z ludźmi, którzy mają problemy z używkami. Mi pomaga sport i mogę  wszystkim polecić tą mańkę w tą stronę. I tak jak powiedziałeś FAME MMA jest zaj*biste, bo jest dużo tutaj chłopaków, którzy z patoli różnej idą w kierunku sportowej. Sam poziom sportowy jest coraz wyższy.     

FAME MMA 8 – PPV

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Popek zdradził ile zarabiał w KSW! Zaskoczeni?

Popek zdradził ile zarobił za walkę w KSW. Jest to potężna kwota. Sami zobaczcie

Godlewska komentuje słowa Don Kasjo! Jak ta sprawa się zakończy?

Mamy odpowiedź. Monika Godlewska odpowiada na słowa Don Kasjo, który stwierdził, że miała ona romans z Marcinem Najmanem

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis