MMA PLDon KasjoKim jest Don Kasjo? Przeciwnik Marcina Najmana na FAME MMA 8!

Kim jest Don Kasjo? Przeciwnik Marcina Najmana na FAME MMA 8!

Kasjusz Życiński już dziś stoczy swój czwarty pojedynek w organizacji FAME MMA. W tak zwanym co-main evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia z Marcinem Najmanem. Walka jest zakontraktowana w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Duża różnica, bo aż dwanaście kilogramów! Marcin Najman wniósł na wagę 109. 3, a jego przeciwnik równo 97 kilo. Podczas face to face było gorąco. ”Don Kasjo” patrząc głęboko w oczy zapowiadał, że wyślę Najmana do karetki.

Don Kasjo vs Najman – face to face

Posted by MMA SHOTY on Friday, November 20, 2020

Boks, reality show, a teraz FAME MMA!

Popularny ”Don Kasjo” ma za sobą przygodę w boksie i co ważne z sukcesami. Jest chociażby brązowym medalistą Mistrzostw Polski. Kasjusz na ringu spotykał się i dawał dobre walki z bokserami, którzy dziś w Polsce robią kariery zawodowe. Zobaczcie też jak kończył walkę przed czasem.

Kasjusz mógł spróbować swoich sił w zawodowstwie, ale postanowił zrezygnować z boksu. Powód? Miał dość dyskusyjnych decyzji sędziów, a ponadto podkreślał, że ”moja mądra głowa nie jest na boks”. 

Zawodnik pochodzący z Iławy w 2016 roku pojawił się w programie ”Top Model”. W trzecim odcinku rozrywkowego hitu telewizji TVN wyłoniona została 15-stka finalistów. Nie znalazło się w niej miejsce dla Kasjusza, którego chwaliła chociażby Joanna Krupa jedna z jurorek programu.

Ciekawa osobowość, fajny chłopak, ale miejsc jest już niewiele.

Życiński dużą popularność zdobył w programie ”Ekipa z Warszawy”, której jest już weteranem. Do dziś pojawia się w każdym sezonie i nie zanosi się, aby  miało to ulec zmianie.

Był też udział w reality show ”Ex na plaży”, gdzie rozpoczął się konflikt z Dawidem ”Ambro” Ambroziakiem, który rozwiązali w klatce.

Kasjusz Życiński w organizacji FAME MMA stoczył trzy pojedynki, wszystkie wygrał – w tym jeden przed czasem. Mowa o ostatniej walce w formule MMA. ”Don Kasjo” podczas pierwszej edycji FAME w dobie koronawirusa pokonał Macieja Rataja. Skończenie było zaskoczeniem. Dlaczego? Bokser w parterze poddaje rywala!

FAME MMA 8 – PPV

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Najman w formie! Będzie niespodzianka?

Marcin Najman prezentuje ostatnie tarcze przed starciem z Don Kasjo. Jest to co-main event dzisiejszego FAME MMA 8

Rutkowski gotowy na wielkie starcie! Dałby radę?

Daniel Rutkowski już pod koniec miesiąca stanie do rewanżowego starcia z Adrianem Zielińskim. ”Rutek” zamierza szukać nowych wyzwań. Radomianin chciałby zmierzyć się z…