MMA PLFAME MMAKim jest Dariusz Kaźmierczuk, rywal Marcina Najmana na FAME MMA 7?

Kim jest Dariusz Kaźmierczuk, rywal Marcina Najmana na FAME MMA 7?

Foto: Facebook/ Dariusz Kaźmierczuk

Kim jest Dariusz Kaźmierczuk, czyli najbliższy rywal Marcina Najmana na FAME MMA 7? Okazuje się, że “Daro Lew” walczył w swojej karierze z mocnymi nazwiskami jak Szymon Kołecki czy Adam Niedźwiedź. Był jednak dla nich tylko… manekinem.

Do walki Najmana z Kaźmierczukiem dojdzie już 5 września na gali FAME MMA 7. Pojedynek ten został już oficjalnie potwierdzony przez organizatorów.

Zapowiedź FAME MMA 7:

Kim jest Dariusz Kaźmierczuk, rywal Marcina Najmana na FAME MMA 7?

Wspomniane walk z Kołeckim i Niedźwiedziem jest nieprzypadkowe. To najpoważniejsi rywale Dariusza Kaźmierczuka w jego zawodowej karierze. Z tym pierwszym “Daro Lew” wytrzymał 33 sekundy, a z drugim 60 sekund. Obie walki przegrał przez nokauty.

Kaźmierczuk stoczył w MMA 10 walk. Jego rekord to 2 zwycięstwa i 8 porażek. Wszystkie walki zakończyły się w pierwszej rundzie. Najdłuższa – ta stoczona z Fryderykiem Dabalem na PLMMA 77 trwała nieco ponad trzy i pół minuty. Było to oczywiście przegrane starcie przez Kaźmierczuka.

“Daro Lew” ma jednak w swoim rekordzie dwie wygrane. Obie odniósł w walce z Dawidem Harasem. Haras to kolejny zawodnik, znany z przegrywania walk. Jego rekord w klatce wynosi… 0-19. Obie walki “Daro Lew” wygrał w 37 sekund.

Dariusz Kaźmierczuk to zawodnik w walce z którym Marcin Najman będzie olbrzymim faworytem. Prawdę mówiąc, ciężko wyobrazić sobie scenariusz, w którym “El Testosteron” przegrywa nadchodzącą walkę.

Jednak dla podkręcenia atmosfery przed tym starciem prezentujemy highlight “Daro Lwa”, który przygotował jeden z internetowych fanów:

Aktualna karta walk FAME MMA 7:

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Marcin Najman vs. Dariusz “Lew” Kaźmierczuk
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Łukasz Lupa
Arkadiusz “Aroy” Tańcula vs. Piotr “Tybori” Tyburski
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Marcin Najman po ogłoszeniu rywala na FAME MMA 7: On wyzywa mnie od ponad trzech lat!

Jak udało nam się dowiedzieć, rywalem Marcina Najmana na gali FAME MMA 7 będzie Dariusz “Lew Kaźmierczuk. Były bokser skomentował to dla MMA.pl.

”Krycha” zdradza kulisy robienia wagi Parke! Czekacie na powrót?

Krystian Wilczak zaprzyjaźnił się z byłym tymczasowym mistrzem KSW. ”Krycha” wystąpi już na najbliższej gali FAME MMA 7