MMA PLFAME MMAKim jest Amadeusz ”Ferrari” Roślik? Rywal Adriana ”Polaka” Polańskiego na FAME MMA 7!

Kim jest Amadeusz ”Ferrari” Roślik? Rywal Adriana ”Polaka” Polańskiego na FAME MMA 7!

Amadeusz ”Ferrari” Roślik już piątego września doczeka się upragnionego rewanżu z Adrianem ”Polakiem” Polańskim. Do walki dojdzie podczas FAME MMA 7, która odbędzie się w Łodzi.

Trzeba przyznać, że konflikt zawodników FAME MMA trwa już bardzo długo. Mocne słowa, zapowiedzi, przepychanki, dissy, a teraz pozostaje już tylko odliczać i pokazać wszystko w klatce. Tym razem przy ich walce jest zdecydowanie więcej spokoju – co mogło zaskoczyć fanów. Co ważne profesjonalne przygotowania mogą gwarantować nam emocje w tym pojedynku. Obaj mocno wzięli się za trening i już w tym momencie widać w ich przypadku znaczące postępy.

Kim jest Amadeusz ”Ferrari” Roślik!

Amadeusz Roślik to znana postać w mediach społecznościowych. ”Ferrari” choćby na instagramie ma 102 tys obserwujących. Szalony Roślik swój debiut odnotował na FAME MMA 2, gdzie miał do wyjaśnienia ”spinę” z Sylwestrem ”Bystrzakiem” Tkoczem.

Do walki doszło trzynastego października 2018 roku w Poznaniu. ”Ferrari” po dwóch minutach i 31 sekundach zastopował rywala. Choć czasem wyglądało to jak cepeliada – to trzeba przyznać, że na walkach Amadeusza nikt się nie nudził. To samo było w przypadku jego wypowiedzi na konferencjach prasowych czy wywiadach przed zbliżającymi się walkami.

View this post on Instagram

Bystrzak dzięki za dobrą walkę

A post shared by Amadeusz Ferrari (@amadeuszferrari) on

Roślik ponad pięć miesięcy później stanął przed szansą mistrzowską w organizacji FAME MMA. Amadeusz pokazał charakter i próbował zaskoczyć w starciu z Dawidem Malczyńskim. Zabrakło jednak kondycji, a dodatkowo Malczyński świetnie wykorzystywał swoje warunki fizyczne. 

”Ferrari” ostatnią walkę stoczył w czerwcu poprzedniego roku. Na FAME MMA 4 w Częstochowie mieliśmy pierwszą część historii walki ”Ferrari” vs ”Polak”. Emocje przed walką były wielkie. Gorąco było na konferencjach prasowych, a na samym ważeniu doszło nawet do rękoczynów. Walka również należała do ciekawych. Polański zaskoczył swojego przeciwnika i wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Trzeba przyznać, że walka należała do tych bliskich. 

Po pojedynku nie brakowało dalszych emocji. W klatce ”Polak” zrewanżował się jeśli chodzi o liścia. To nie koniec, bo starli się oni też w media roomie, a rozdzielać musiał ich Piotr ”Bonus BGC” Witczak.

Co ciekawe do ich drugiego starcia mogło już dojść przed wakacjami, ale wszystko pokrzyżował koronawirus, który dalej sprawia duże problemy na całym świecie. Dodatkowo na samym początku negocjacji były problemy z dograniem kategorii wagowej. Najważniejsze, że starcie jest już pewne i dojdzie do niego w najbliższą sobotę. Obaj przygotowania do walki traktują poważnie, a ”Ferrari” ma wielką motywację, bo staje przed szansą udowodnienia, że jest lepszy. Zwycięzca tego starcia będzie bardzo bliski walki o pas mistrzowski FAME MMA.

View this post on Instagram

Czas coś udowodnić

A post shared by Amadeusz Ferrari (@amadeuszferrari) on

Rozpiska gali FAME MMA 7:

Początek – sobota, 5 września godz. 20:00

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Dawid Malczyński vs. Wojciech Gola
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Marcin „Mielonidas” Makowski vs. Łukasz Lupa
Dariusz “Lew” Kaźmierczuk vs. Marcin Najman
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr “Tybori” Tyburski vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula
Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs. Maciej Rataj

Zobacz także:

Będzie wielki rewanż! Jak typujecie?

Dana White potwierdza świetne zestawienie. Fani mogą już zacierać ręce

Marcin Najman w formie! Będzie udany pierwszy pożegnalny akt?

Częstochowianin już w sobotę stoczy najbliższy pojedynek. Zobaczcie byłego boksera na tarczy